Seznam autobazarů

Autodraft

Hodnocení: 4.35 (celkem hodnoceno 254x)
Přidat recenzi
Recenze

již doporučuji i známým. - Autodraft

Stránky Autodraftu jsem sledoval celkem dlouho, teprve jsem plánoval koupi vozu, takže jsem mapoval a vybíral. Auta se tam dlouho neohřála. Během té doby (cca 3/4 roku) jsem nabyl přesvědčení, že zde prodávají skutečně dobrá auta. Když jsem pak potřeboval auto (staré odešlo), vše proběhlo velmi rychle. Komunikace velmi dobrá, rychlá, vše proběhlo hladce. Ani jsem nejel zkušební jízdu, věřil jsem, Pražským provozem by to stejně byl jen opruz. S vozem jsem spokojený (Š-Octavia III combi). Abych jen nechválil, tak i malé poznámky: Byly použity zřejmě fotky jiného vozu, na fotce stříbrné hagusy oproti černým, jiný nápis na blatníku, já měl kolekci JOY. Takže pokud se vkládají fotky, měly by se vkládat toho konkrétního vozu. Pokud někdo shání ověřený vůz, AutoDraft dobrá volba, již doporučuji i známým.

doporučujeme dál. - Autodraft

max. spokojenost! vstřícnost, ochota pomoci i mimo pracovní dobu + velmi dobré podmínky úvěru! děkujeme a doporučujeme dál.

každému mohu jen doporučit - Autodraft

dobrý den, chtěl bych poděkovat za perfektní přístup a ochotu při koupi auta Passat B8, bylo to opravdu rychlé rozhodnutí, přijel jsem se pouze podívat na vůz, který jsem měl vyhlídlí a odjížděl jsem během hodinky už s Passatem domů, ještě jednou moc a moc děkuji bylo to super, každému mohu jen doporučit

Profesionální přístup, rychlost solidnost - Autodraft

Profesionální přístup, rychlost solidnost

Další auto koupím jedině tady... - Autodraft

Asi před měsícem jsem si koupil VW Passat B8. Naprostá spokojenos jak s prohlídkou auta tak s nákupem. Při prohlídce mě byly zodpovězeny všechny dotazy. Příjemné jednání a ochota zaměstnanců. Auto jsem si ještě připojistil, tak jsem zvědavý jaký bude přístup, až budu něco řešit, ale myslím si že nebude problém. Autodraft je opravdu super podnik. Skvělé auta a přístup k zákazníkům. Další auto koupím jedině tady...

Auta mají hezké, jen ne všechny vystavené. - Autodraft

Auta mají hezké, jen ne všechny vystavené. Je potřeba se objednat.

:) - Autodraft

Dobrý den, chci tímto poděkovat p. Janotovi. Před dvěma lety jsem koupil VW Passat, se kterým jsem najel téměř 100 tis km. Stav auta přesně odpovídal poskytnutým informacím před koupí. Nyní jsem opět zakoupil VW Passat a velice si vážím vstřícného přístupu při prodeji. Ostatním kupujícím můžu doporučit služby této společnosti a jednání s profesionály které jejich práce baví. Ještě jednou děkuji.

.... - Autodraft

Má zkušenost se záměrem koupě vozu VW PASSAT B8 rok výroby 6/2017 VIN WVWZZZ3CZHE199628 v Ostravské pobočce. Personál velice vstřícný, jak je zde psáno i v ostatních referencích, do ničeho nenutili a souhlasili bez jakýchkoliv problémů s návštěvou autorizovaného servisu .... za to dávám *****. Proběhla tedy kontrola v autorizovaném servisu RT TORAX se zjištěním, že km odpovídají a serviska se shoduje s udávanými údaji. Následně proběhla kontrola technického stavu vozidla: zde byly nějaké "drobotiny", které se dají opravit v řádu jednotek tisíců Kč v neautorizovaném servisu. (výměna těsnění dveří, izolace přední kapoty - návštěva kuny, oprava laku karoserie, atd. .... prostě zásahy, se kterýma počítáme při koupi ojetého tříletého vozu se 151 000 km na tachometru). NYNÍ JIŽ NEGATIVNÍ HODNOCENÍ - KONTROLA MOTOROVÉ ČÁSTI. Zde byl ve velké míře zjištěn písek a listí v různých výškách a zákoutích motoru (ne prachu, ale opravdu písku zrnitosti až 1mm). Na základě zjištěného stavu bylo usouzeno autorizovaným servisem, že se auto s velkou pravděpodobností v celé motorové části mohlo setkat s vodou!!! O zjištěných skutečnostech byl informován do té doby profesionální personál, který se náhle změnil v obyčejné ješitné "podavače", kteří mě informovali, že písek v motoru na německých dálnicích je zcela normální. Nevím, nedokážu posoudit, proto jsem se raději přikláněl k variantě personálu nezávislého autorizovaného servisu. V koutku duše jsem čekal vstřícnější jednání personálu při negativní zkušenosti, ale pochopil jsem, že zákazníků mají dost a každé auto si svého kupce najde. Tak to by bylo v "krátkosti" vše. Je třeba mít na paměti, že negativní recenze píše minimum lidí, kteří jsou následně pod palbou kritiky (je opravdu lehčí mávnout rukou, taky jsem to měl v plánu, ale nakonec mi to nedalo). Tak dávejte pozor potencionální kupci, byť jsou dle sloganů "velmi, velmi pečliví a mlsní a vybírají jednotky z desetitisíců vozů, auta prověřená 50bodovou kontrolou přímo v Německu, auta na 100 %". Zřejmě dotčení odborníci na výběr kvalitních vozů neměli zrovna den, stejně tak jako personál Ostravské pobočky v konfrontaci s negativním hodnocením stavu vozidla.

* - Autodraft

Doplňující informace k recenzi p. Martina Dobrotivého. Z důvodu opravdu objektivního posouzení stavu vozidla VW PASSAT B8, rok výroby 6/2017 (VIN WVWZZZ3CZHE199628) bylo mezi ostravskou pobočkou Autodraft a servisem RT TORAX dohodnuto přistavení vozidla k rozsáhlejší a časově náročnější kontrole, která by prokázala nebo naopak vyvrátila dříve uvedené závěry z první prohlídky o možném poškození vozidla vodou. Důkladná prohlídka spočívající mimo jiné v rozebrání vybraných celků (např. obložení dveří, částí podlahy či kontroly vedení kabelových svazků) neprokázala, že by vozidlo bylo zatopeno nebo jinak vodou poškozeno. Výskyt jemného prachu tak souvisí pouze se způsobem užívání předchozího majitele.

Náš zákazník náš pán. Krása - Autodraft

Náš zákazník náš pán. Krása

... 19 20 21 22 23 24 25 ...