Seznam autobazarů

Autodraft

Hodnocení: 4.42 (celkem hodnoceno 308x)
Přidat recenzi
Recenze

)) - Autodraft

Specializace na škodovky a wv,převzaté operaky,ceny jak co a jak kdy.nicmene snaží se.

:) - Autodraft

Já bych všechny potenciální zákazníky chtěl i přes výborné hodnocení nabádat k pozornosti a k tomu, aby si nechali každý vůz kompletně prověřit přes Cebii. Měl jsem zálohovaný vůz a po prověření jsem se nestačil divit, protože ve ""zprávě servisu"" jaksi chyběla oprava po dopravní nehodě za cca 16400 €. A omlouvat škodu za tuto částku pomlácením od krup mi přijde úsměvné. Nicméně z hlediska přístupu a vrácení zálohy po zjištění výše uvedené skutečnosti nemám Autodraftu co vytknout.

Vstřícný a profesionální personál - Autodraft

Vstřícný a profesionální personál. Všechno do detailu zvládnuté , vědí co dělají a věřím že nám auto bude sloužit dlouho. Určitě mužů jenom doporučit

:( - Autodraft

ženský personál není přátelský, nepomáhá problém vyřešit. Protože jsem cizinec

spokojenost - Autodraft

Na doporučení známého jsem se dostal do Autodraftu a musím konstatovat, že jsem byl docela příjemně překvapen, jednak úrovní nabízených vozů i úrovní prodeje. Nakonec jsem koupil Tourana, měsíc s ním jezdím a zdá se, že všechno OK, vypadá to na dobrou koupi. Tak snad mi ta spokojenost vydrží.

Cekově se jedná o takový lehce lepší střed - Autodraft

Cekově se jedná o takový lehce lepší střed. Přístup zaměstnanců je dobrý a asi i díky velmi dobrému marketingu prodají mnoho aut, na jejichž skutečné prověření pak očividně nezbývá dostatek času a je vidět naprostá důvěra v jejich dodavatele. Prodejce o autu věděl jen základní informace – ohledně servisů bylo nutné obrátit se na VW, opravy auta (dveře a nárazník) objasnil až původní majitel, kolem zadních sedaček psí chlupy (prodejce nic nevěděl, ale co kdyby byl kupující alergik), inzerováno bez oděrek (nalezené opravili před vyzvednutím vozu), po prvních pár km na dálnici přehřátí motoru a odstavení (výměnu vodní pumpy naštěstí zaplatila pojišťovna). Teď (po 3 měsících a 10 tis. km) opět čekám na servis kvůli přední nápravě. Myšlenka Autodraftu je dobrá, ale buď to chce víc techniků nebo méně aut – zatím to očividně stojí na velké důvěře v dodavatele. Pokud zde zvažujete nákup vozu, určitě doporučuji vzít s sebou odborníka, který vše důkladně prohlídne.

bourané auto - Autodraft

Před dvěma lety jsem si přes autodraft pořídil superba, teď když jsem ho chtěl prodat jsem k mému nemilému překvapení zjistil, že auto bylo bourané v německu a oprava cca za 6000Eur. Při koupi mi doporučili prověřit si auto v Cebii, musel moc dobře vědět, že tam žádný záznam není a objeví se například přes Carvertival. Při koupi jsem měl s sebou mechanika, který bohužel neměl lakoměrku aby to prověřil, na pouhy pohled se nadá nic zjistit. Doporučuji tedy všem potenciálním kupcům - mechanika sebou s lakoměrkou, nechat si napsat, že auto nebylo havarováno.. ústně vám potvrdí jen to co chcete slyšel abyste auto koupili.. v lepším případě vůbec nekoukat na stránky, auta mají hezká, ale raději kupovat v seriozních podnicích..

V dnešní době je to velká loterie kupovat ojeté auto. - Autodraft

Kupovali jsme zde auto a zkušenost je taková: sjeté brzdy tak , že neprošlo STK (auto nesmělo vůbec na cesty a prodejce nás přesto poslal přepsat auto) odtamtud nás vyhodili co tam vůbec děláme s tím autem. Následně nám je museli po dohodě vyměnit. V autě chyběly koberečky, anténa náhradní kola nebo disky (asi si nechávají a prodávají dál). Auto bylo čerstvě dovezené a prodejce nebyl s výbavou atd. vůbec seznámen tudíž nám k tomu neřekl nic nebo desinformace. Prostě jen jejich rychlý nákup v Německu a následný přeprodej u nás. Moc se s tím nepářou. Prostě dávejte si pozor a vezměte raději mechanika. Hodně štěstí všem kupujícím. V dnešní době je to velká loterie kupovat ojeté auto.

... 25 26 27 28 29 30 31