Seznam autobazarů

Dan a Syn

Hodnocení: 1.12 (celkem hodnoceno 135x)
Přidat recenzi
Recenze

⛔️⛔️⛔️ - Dan a Syn

Hrůza, již tento autobazar nikdy nenavštívím. Jednají s vámi jako s kusem hadru, jako kdybyste neměl na auto peníze a jakoby jste otravoval a ještě se pak diví že se seberete a bez pozdravu odejdete.

Známa firma - Dan a Syn

Známa firma

Nedoporučuji - Dan a Syn

Tahle firma si hraje na skvělý bazar ale přitom opak je pravdou. Při řešení reklamace se nás snažili vyšachovat a ještě ke všemu nebyly moc vstřícní a nepodávali veškeré informace a když už ano tak vždy na konci limitů pro ní reklamace. Nedoporučuji

Známa firma, sejdiri - Dan a Syn

Známa firma, sejdiri

Nechapu - Dan a Syn

Jak čtu ty recenze tak nechápu že tenhle autobazar může mít vůbec nějakou kladnou. Od bodu a do budu že jsme byli těžce nespokojený a to nemluvím o hulvátském chování.

Nejhorší - Dan a Syn

Tak tohle jeden z nejhorších autobazaru. Nenavštěvovat! Věřte mi opravdu mluvím z vlastní zkušenosti

Můžu říct fakt nejhorší po všech stránkách! - Dan a Syn

Můžu říct fakt nejhorší po všech stránkách!

Reklamace hrozné - Dan a Syn

Reklamace řeší stylem ... neozyvame se a na poslední chvíli napíšeme ze stále vuz proverujeme.... hruza . Nemám peníze ani auto a dělají mrtvé brouky....

Příšerný bazar.... - Dan a Syn

Příšerný bazar, nedivím se a přikláním se všem těm negativním recenzním...

Hruza... - Dan a Syn

Tak od dan a syn už jsem slyšel mnohé, nevěřil jsem a jel jsem ozkoušet jelikož jsem sháněl nový vůz a nemám to moc daleko. Bohužel mě ale utvrdil v tom co se v recenzích píše a v tom co jsem se Doslechl protože přístup byl opravdu hrozný. Auta byla snad ještě horší než ten přístup!

1 2 3 4 5 6 7 ...