Seznam autobazarů

AUTO ESA

Hodnocení: 1.92 (celkem hodnoceno 1090x)
Přidat recenzi
Recenze

Doporučuji - AUTO ESA

Koupili jsme zafiru se starším datem, ale stále nám běží a zatím žádná oprava. Kdyby to tak nebylo byl bych opravdu hodně sprostý!

Starší vůz - AUTO ESA

Potřeboval jsem do lesa starší vůz za přijatelnou cenu, aby splnil požadavky a to jsem našel tady. Nehledal jsem žádný zázrak,přece jen to je všechno ojetý vůz, ale nakonec jsem tady našel starší fokus za 25000 a to mi bohatě stačilo.Vše zatím dobrý.

Fabka - AUTO ESA

Pořídil jsem škodu fabku, rezervoval jsem na netu a světě div se, opravdu tam byla. Nic světobornýho asi člověk čekat nemůže, když kupuje ojetý vůz, ale myslím, že jsem udělal dobře.

Nic k vytknutí - AUTO ESA

Nemám co bych vytknul.

Plus bodíky - AUTO ESA

Proč doporučujeme autobazar ESA není ani tak chování prodejcenebo snaha dostat nás do úvěru,nebo něco podobného, ale kvalita vozu. Opravdu příjemné překvapení, že u naší škody oktávie vše fungujetak jak má a to je fakt důležité.

Výkup - AUTO ESA

Vše proběhlo v naprostém pořádku. Neměl jsem žádné námitky a moje vozidlo vykoupil bez nějakch řečí, bez nějakých nepotřebných formalit a byl jsem spokojený i s chováním . Žádné drzé výmluvy, žádné přehnané slevy a snižování ceny. Myslím, že je to zatím vpořádku.

Cena - AUTO ESA

Dlouho jsem hledal auto které mi bude vyhovovat, měl jsem strop 15000 a až v esách jsem narazila na renault. Můj původní záměr byl sice jiný, ale do ceny jsem se vešel a stav byl taky vyhovující. Snad vydrží dlouho.

výběr - AUTO ESA

Chtěl jsem jedničkovou oktávii cca do 50 tis. Na internetu bylo takových kousků spousta. Přijedu do štěrbohol a na místě v této ceně ani jedna. Dokonce ani v laciných autech. Prej bych musel na čerňák. Tak jsem vybral hezkou 406. Auto je však nějaké líné netáhne to, tak doufám, že mohu očekávat kleklý motor. Nejdřív že sleva. 2000 kč. Pak ale poplatek za nic, možná za trojúhelník a lékárničku. A kdybych si to vzal přes úvěr, dostanu snad při troše štěstí ještě propisku s logem Česká spořitelna :D

Touran VW - AUTO ESA

Potřebovali jsme nutně auto pro rodinu. Konkurence nabízela jen vrakyy a to doslova a tak jsem zašel do ESA a byl tam jeden touran. Sice v barvě, kterou jsme nechtěli, ale nakonec jsme s manželkou koupuili. Vše proběhlo vpořádku, papíry byly rychle vyízeny a VW jezdí takže jsme udělali dobře. Moje hodnocení je spokojenost.

otevírací doba - AUTO ESA

Velmi mile nás překvapila otevírací doba. Bazar jsme si v klidu prošli a určitě ještě zavítáme.

... 103 104 105 106 107 108 109