Seznam autobazarů

AUTO ESA

Hodnocení: 2.44 (celkem hodnoceno 247x)
Přidat recenzi
Recenze

Autobazar ESA - AUTO ESA

Normální bazar jako ostatní. Mají možná jen lepší a vkusnější chování než třeba v AAA, tam jsou mizerové. Výběr tak docela ujde a i cenově by si člověk vybral.

Za nás spokojenost - AUTO ESA

Pokud bych měla dát nějaké hodnocení autobazarům tak Esa vede. Byli jsme mile překvapeni s jakým chováním se k nám zaměstnanci chovali. Nic nám nevnucovali, měli i svůj názor na náš výběr, poradili a formality byli nakonec taky vcelku rychle hotové. Takže za nás spokojenost určitě.

- AUTO ESA

Dá se vybrat

Recenze ostatních - AUTO ESA

Vyplatilo se dát na hodnocení ostatních. Koupil jsem si multivan protože mám početnější rodinu a musím říct, že to je asi nejlepší kup co jsem kdy udělal. Výborná cena, stav, navíc ochota prodavače.Moje hodnocení je všech pět palců!

Yeti - AUTO ESA

Sháněl jsem dlouho škodu yeti a až tady v auto esa jsem našel vůz podle mých představ. Cena i výbava dobrá a stav odpovídal takže jsem koupil a jezdím vpohodě.

4 - AUTO ESA

Dobrý bazar

Doporučení - AUTO ESA

Dal jsem na doporučení svých známých .3elk do autobazaru esa a myslím, že jsem udělal dobře. Koupili jsme mazdu která se nám fakt zamlouvala. Je prostorná a za skvělou cenu takže doporučuji.

Doporučuji - AUTO ESA

Koupili jsme zafiru se starším datem, ale stále nám běží a zatím žádná oprava. Kdyby to tak nebylo byl bych opravdu hodně sprostý!

Starší vůz - AUTO ESA

Potřeboval jsem do lesa starší vůz za přijatelnou cenu, aby splnil požadavky a to jsem našel tady. Nehledal jsem žádný zázrak,přece jen to je všechno ojetý vůz, ale nakonec jsem tady našel starší fokus za 25000 a to mi bohatě stačilo.Vše zatím dobrý.

Fabka - AUTO ESA

Pořídil jsem škodu fabku, rezervoval jsem na netu a světě div se, opravdu tam byla. Nic světobornýho asi člověk čekat nemůže, když kupuje ojetý vůz, ale myslím, že jsem udělal dobře.

... 19 20 21 22 23 24 25