Seznam autobazarů

AUTO ESA

Hodnocení: 2.21 (celkem hodnoceno 294x)
Přidat recenzi
Recenze

Výkup auta - AUTO ESA

Jen ze zvědavosti jsem se byl zeptat na výkup auta a na cenu, kterou by mi za moje auto dali. Byl jsem celkem překvapený protože mi nabídli 105000. Řekl jsem že si to rozmyslím a za dva dny jsem přišel znovu, nakonec mi ho vykoupili za 118000 takže jsem fakt spokojený.

Solidní jednání - AUTO ESA

Koupila jsem si auto v bazaru esa a myslím, že jsem udělala dobře. I jejich chování bylo solidní, nemám nějaké výtky.

celkem OK - AUTO ESA

Šlo to, jen by mohli k úvěru dát aspoň kafe zadarmo, když už tam člověk čeká 4 hodiny.

uvidíme - AUTO ESA

Dal jsem inzerát na svou starou oktávku a už snad od první minuty se předháněli telefonama áčka s esou. Nakonec když se mi nedařilo prodat soukromě, jsem kývnul na nezávaznou návštěvu. Na místě už to bylo docela maso, všemožnými různými taktikami na mě tlačili, ale nakonec jsem jim na jednu z nabízených cen kývnul s tím, že si vezmeme auto nové. No nakonec mi přijde ve stejném, neli horším stavu, než to staré. Splácím teď 110 000 navíc. Tak snad vydrží. Uvidíme!

Nic moc - AUTO ESA

Byl jsem velice spokojen s přístupem autobazaru i se zkušební jízdou auta taky. nakonec jsem koupil a po zatím ročním užívání s ním nebyl žádný problém. Později se objevili ale problémy s motorem, dost mi to zdechalo, taky jsem musel investiovat do brzových destiček a po půl ročním užívání mě to teda zrovna jako sranda nepřipadá. Tak bazary asi prostě jsou takový no.

moderní - AUTO ESA

moderní a pěkné

kup auta - AUTO ESA

Nemůžeme si na nic stěžovat.

parádička - AUTO ESA

Auto mi předvedli, potom jsme jeli na zkušební jízdu a bylo jasno. Byl jsem moc spokojený s přístupem prodejců a budu doporučovat.

Kvalita - AUTO ESA

Kvalitní služby

Férové jednání - AUTO ESA

Koipil jsem si v autiobazaru Esa oktávku, která byla 5 let stará, stav odpovídal ceně a tak jsem si ji koupil. Jsem Spokojený i s férovým a milým jednáním.

... 22 23 24 25 26 27 28 ...