Seznam autobazarů

AAA auto

Hodnocení: 2.77 (celkem hodnoceno 1696x)
Přidat recenzi
Recenze

Reklamace - AAA auto

Jedním slovem hnus! Chtěl jsem odstoupit od smlouvy, protože věřte nebo ne, koupil jsem si tourana a po cestě domů mi prostě klekl. Nemohl jsem nastartovat. Když jsem volal do bazaru, že auto nejede, vůbec se se mnou nebavili, prý jsem věděl co kupuji. A o odstoupení od smlouvy nechtěli ani slyšet. Takže jsem úplně namydlený!

Darebáci nic víc - AAA auto

Pokud si někdo myslí, že AAA auto je super vstřícný a dobrý bazar tak se teda pořádně mýlí. jejich arogance nemá obdoby, hlavně když něco reklamujete nebo najdete ve smlouvě díru. Jsou to darebáci, nic víc.

- AAA auto

Měli by se polepšit v té rychlosti vyřizování uvěrů

pneu zdarma - AAA auto

K autu jsme si vybrali a dohodli pneu zdarma. Řekli mi, že zdarma je hodnota do 8 tisíc, ale já potřebuju kola za 15, tak ať zbytek doplatim, tak jsem byla hotová a doplatila. Doma mi manžel vynadal a ikázal na netu hodnotu kol - 6 tisíc!! Takž jsem další v klubu, co si s nima Áčka vytřeli pr..l

Nikdy víc áčka - AAA auto

Přísloví když ptáčka lapají, dobře mu zpívají platí tady dvojnásob. Nejdřív plno slibů, keců, slev, potom, polplatky, vyšší cena a nakonec i auto šmejd. Nikdy víc áčka!

Prodej citroenu - AAA auto

Dlouho trvala kontrola stavu auta a cena se mi taky nezamlouvala. Navíc si myslím, že by mohl manažer z Ostravy trochu změnit chování nebo mu tam za chvíli nikdo ani nepáchne!

Jednání - AAA auto

Na internetových stránkách jsem si vybrala auto z autobazaru AAA,auto jsem si rezervovala.Druhý den se se mnou spojila operátorka,že auto mám připravené a že mi ho dovezou na nejbližší pobočku.Při rozhovoru jsme se nakonec domluvily,že pro mne přijedou z Prahy a odvezou mne na své náklady pro auto,ještě jsme se dohodli při zakoupení v hotovosti na slevě.Po přijetí do Prahy mě řekli,že auto před chvílí prodali,že přijel pán a měl hotovost a že mu ho prodali i když bylo ve stavu.Když se přítel rozčiloval co je to za jednání ani se neomluvili. Není to férové jednání, nevím co si vlastně myslí.

Dobrý obchod - AAA auto

Koupil jsem 5 let staré auto a musím říct, že za dobrou cenu už ve srovnání třeba s jiným autobazarem. Navíc jsem za tu dobu musel jen opravovat boční zrcátko. Takže zatím dobrá volba.

Sleva - AAA auto

Navštívil jsem autobazar AAA jen ze zvědavosti. Hned se nachomejt mladej kluk a že prý co sháním a tak. 5íkám něco šikovnýho v automatu. Nabídl mi asi 4 auta a když jsem jako furt nic nechtěl tak byl ochotný dát mi i slevu, nakonec jsem nic nevzal, ale přišlo mi to dost divný.

Jsem spokojený - AAA auto

Nedávno jsem si koupil auto v AAA. Mám ho teprve měsíc, ale zatím se nic neporouchalo.

... 156 157 158 159 160 161 162 ...