Seznam autobazarů

AAA auto

Hodnocení: 2.77 (celkem hodnoceno 1696x)
Přidat recenzi
Recenze

Žádný problém - AAA auto

Mám od nich už druhé auto a zatím žádný problém. Jestli se někdo ptá jestli doporučím, tak klidně řeknu, že ano.

Pozor na poplatky - AAA auto

Ukecal jsem cenu o 6000 a myslel jsem si, že mám vyhráno. Radoval jsem se předčasně. Nějaké poplatky k tomu za vyřízení a já nevím čeho všeho ještě mi zvedly cenu o 4500, prý jsem si měl přečíst smlouvu, tak nevím jsem asi někde jinde nebo jsem pochopil něco jinak. Jsou to zloději no.Pozor co podepisujete.

Pozor v Chomutově - AAA auto

Tak nevím, jestli jsou všichni takoví darebáci, ale v bazaru AAA v Chomutově teda jsou! Koupila jsem si tam na první pohled skvělý opel. Výbava, cena, vzhled dobrý. Po necelém měsíci se pokazil motor a musela jsem vyměnit i brzdové kotouče. Když jsem se obrátila na reklamační oddělení, tak mě jen stále odbývali a odkazovali na technika v Praze. Tam jsem se dovolala ale až po dvou dnech a stejně jsem nepochodila. Takže jsem vyhodila 160tisíc, opravu a jsem akorát tak naštvaná, takže do áček už nikdy ani obloukem.

Prodej auta - AAA auto

Rychle se mi tady podařilo prodat své staré auto. Ani nějak nesmlouvali o ceně. Byl jsem trochu překvapený, hodně lidí mě odrazovalo. Jsem spokojený.

Nic nemají - AAA auto

Tak jsem koukal na ty jejich stránky a možná bych si i vybral, ale jde o to, že jsem se byl podívat přímo k nim a ani jedno z těch co se mi zamlouvaly tam neměli. Prý už je prodali. No to byl teda fofr. Takže klamání zákazníka ne?

Ne ne ne - AAA auto

Nechápu ty lidi jak můžou takhle lhát lidem do očí a pak si za rohem tleskat, jaký to udělali obchod. Kamarád prodál auto, dali mu ubohých 60000 a to měli ještě kecy a na druhý den jsem tam šel na čumendu a cena stoupla skoro o 50! je to normální? No jasně oni musí živit ty ostatní, ale tak tohle je už trochu moc ne.

Prodej ojetého auta - AAA auto

Po otci jsme chtěli prodat auto, vzhledem k tomu, že ho měl skoro pořád v garáži, bylo ve skvělém stavu. V autobazar kousek od bydliště nám nabídli cenu, která se nám moc nelíbila. V AAA v Brně nám nabídli o 20000 víc.Byli jsme mile překvapeni a spokojeni.Můžeme jen doporučit.

Budějovická pobočka - AAA auto

Personál super, ale celkový vzhled bazaru tragédie.

Šmejdi - AAA auto

Nevím jak můžou dělat takové věci lidem. Oni vědí, že zrovna tohle auto není tak úplně vpořádku a klidně vám ho vnutí, jen aby se ho zbavil a ještě na tom vydělali. připadá vám to vpořádku? mě teda ne.

Co si má člověk myslet - AAA auto

Byl jsem v Ostravě prodat auto. Nabídli mi dobrou cenu 11000. Zlom nastal v momentu, kdy ten chlápek musel odběhnout a přišel jiný. Ani se na to auto nepodíval a rovnou mi řekl, že mi dá maximálně 80. No tak to mě tak nasralo, že jsem se sebral a jel pryč. Nemám slov.

... 158 159 160 161 162 163 164 ...