Seznam autobazarů

AAA auto

Hodnocení: 2.77 (celkem hodnoceno 1696x)
Přidat recenzi
Recenze

vw golf - AAA auto

Mám už půl roku golfa z áčka a šlape. Žádná negativa zatím nevidím.

Můžu doporučit - AAA auto

Líbil se mi jeden passat. Měl skvělou výbavu, barva i lak bal taky ok, cena příznivá. Domluvil jsem se s prodávajícím, že ho vezmu za hotové, ale chtěl jsem prohlídku v servisu mého známého. Nejdřív se trochu zdráhal, ale nakonec souhlasil. Auto mělo jednu malinkou vadu na kráse, ale jinak vpohodě. Takže pohoda.

Naše toyota - AAA auto

Máme auto z AAA. Jsme spokojeni. Toyota nám šlape a je to dobré auto.

Auto na úvěr - AAA auto

Auto na úvěr je sice dobrý tah, ale v AAA si k ceně vozu musíte připočíst ještě poplatek za ten úvěr, a kdo ví co ještě, takže tím, že jsem si koupil opel zafira za slušných 90 tisíc, jsem si musel přičíst ten poplatek za úvěr, za zákaznický servis a snad jsem zaplatil i to kafe co mi nabídli. Spokojenost? Tak možná, že jsem dojel s autem domů.

Samý poplatky navíc - AAA auto

Docela to šlo až po podpis smlouvy. Byly tam poplatky snad i za sluneční záření nebo co. Za vyřízení úvěru, za pojistku, za výbavu navíc, kterou ani nemám....

Pozor co podepisujete - AAA auto

Tak tohle už snad nikdy víc. Soused si koupil v AAA auto na splátky, nejen, že dost přeplatí a vůbec se mu to nevyplatí, ale zjistil potom i skryté vady a teď jen nadává, že tam vůbec lezl. Když chtěl od smlouvy odstoupit, tak ho jen odbyli a nic se nezměnilo.Takže áčka nebrat!

Asi dobrý - AAA auto

Koupil jsem si suzuki a myslím, že jsem nenašel nic negativního. Takže asi dobrý.

Zkušební jízda dobrá - AAA auto

Mé zkušenosti z autobazarem AAA jsou dobré. Chtěl jsem zkušební jízdu při níž mi prodavač řekl i to co jsem nevěděl. Cenu jsem dokonce usmlouval o 4000 a to je dobrý ne.

Hrůza - AAA auto

Jeli jsme na auto, které vůbec neměli....

Prodej - AAA auto

Prodej proběhl vpořádku, ochotný prodejce se nám věnoval po celou dobu.

... 159 160 161 162 163 164 165 ...