Seznam autobazarů

AAA auto

Hodnocení: 2.70 (celkem hodnoceno 1642x)
Přidat recenzi
Recenze

Áčka nebrat - AAA auto

Moc peněz jsem za auto dát nechtěla a to asi ten chlápek v bazaru nepochopil. Když jsem mu řekla, že nechci prostě nic velkýho a drahýho, tak mi ukázal na konec parkoviště starou šunku a odkráčel pryč. Chování teda profesionála si představuji jinak.

za mě jo! - AAA auto

Vezl jsem tam auto na výkup a borec mi dával málo, vzal si na mě číslo. Večer mi volal, plácli jsme si na parkovišti u Makra a minulej tejden vidim svýho Opla v Esách?? Tomu řikám koloběh života. :D

nic moc - AAA auto

Prodávají naleštěné vraky. Naštěstí s asistencí mého dobrého známého, zkušeného automechanika, jsme vybrali dvojkovou oktávu, co je v pohodě. Pro jistotu jsme hned dělali rozvody a olej. Teď mě čekají brzdy, ale jinak v cajku. Kdybych nenakupoval hlavou, mohl jsem pořádně narazit. Prodejci jsou tam šikovní.

výkup - AAA auto

l na bazoši snad během 10 minut po uveřejnění. naslibovali hory i s horákama a ve finále fakt vostuda. Cash mi dávali polovinu než nalibovali. Nelezte tam vůbec!

Octavia - AAA auto

Naše auto šlape jako hodinky. Zatím jsme spokojení.

Nefér jednání - AAA auto

Po telefonu mi operátorka sdělila,že odkup mého auta nebude problém a dokonce i cena se mi zamlouvala.Jaké bylo mé překvapení, když jsem přijel do bazaru. Cena byla o polovinu menší než mi původně slibovali, ztratil jsem skoro celý den a jen jsem se nastval. Férové jednání si představuju trochu jinak.

Hrůza! - AAA auto

Kupoval jsem tranzit pro své podnikání. Větší blbost jsem udělat nemohl než jít do AAA. Po týdnu jsem musel do servisu a tam mi řekli, že oprava bude stát dalších 45000, takže jsem se naštval a obvolal jejich reklamační oddělení. Nevyřídil jsem nic a ještě jsem zaplatilza svou blbost. Nikdy bych už tam pro auto nešel.

Spokojenost - AAA auto

Z áčka mám už 3 roky fiat a jsem spokojený. Zatím plní službu, tak jak má.

Ochotný personál - AAA auto

Je pravda, že asi člověk musí narazit na dobrýho prodavače, protože jinak bych nekoupila superb za úplně nejlepší cenu! A ještě mi nechal vyměnit olej! No dobrý kup ne?

Zbytečná cesta - AAA auto

Auto které jsem si zarezervovat na internetu a rezervací potvrdil telefonicky se po příjezdu nenašlo. Nabízeli mi sice jiné vozy.Jenže měli buď mnohem více najetých km, starší anebo dražší o několik desitek tisíc. Zbytečná cesta do Prahy a ja jsem jen znechucený.

... 159 160 161 162 163 164 165