Seznam autobazarů

AAA auto

Hodnocení: 2.77 (celkem hodnoceno 1696x)
Přidat recenzi
Recenze

Brněnská pobočka - AAA auto

Zakoupili jsme v AAA auto v Brně fiat Panda. Pro mne a mého manžela, který je invalidní je takovéto menší auto vyhovující. Auto bylo pouze 3 roky staré, vnitřní vybavení vyhovující, jen jsme si museli pořídit rádio, ale to je maličkost. Obsluha autobazaru vstřícná a jsme s koupí spokojeni.

Kvalita pokulhává - AAA auto

Výběr velký, ale kvalita vozů žádná sláva.

Nic negativního - AAA auto

Jsem spokojený zákazník již 10 let. Mám druhý vůz škoda superb a jsem nadmíru spokojený.

Že by spokojenost? - AAA auto

Nějak mě furt odrazovali všichni od autobazaru AAA. Tak jsem fakt jen ze zvědavosti přijel, abych se dozvěděl kolk by mi dali za mou ojetinku. No byl jsem celkem překvapen, nabízeli mi 13000. No a na internetu jsem tu svou káru viděl za 165000.

Spokojenost - AAA auto

Máme už delší dobu auto z áčka. Neměli jsme ale žádné problémy ani s jednáním ani s výběrem auta. Drobné škrábance na boční straně se dali přežít.

Zbytečná cesta - AAA auto

Bydlím na malém městě a auto potřebuji. Vyhlídla jsem si na netu a zavolala do áčka jestli ho tam mají. Prý jo a tak jsem tam zajela. No auto to bylo úplně jiné než jsem chtěla, nabízeli mi jiné, ale to tak nebylo to pravé ořechové tak zbytečná cesta že jo.

Moje audi - AAA auto

Kvalita, ochota, spokojenost, cena, rychlost a spolehlivost. To vše jsem našel v AAA auto v Praze a koupil audinu.

Spokojenost - AAA auto

S přítelem jsme kupovali první auto a kdo by nevěřil Leošovi Marešovi, takže jsme vybrali áčka a chybu jsme neuděli!

Nedoporučuji - AAA auto

Nedoporučuji, jsou to zmetci! Při prodeji auta mi prodejce několikrát potvrdil,že auto je po prvním majiteli, stejně jak to bylo napsáno na stránkách AAA Auto. Podle technického průkazu mělo ale už dva majitele. Navíc vůz dodán s nesprávnými rozměry kol, ktere na voze dle technického průkazu být nemají. Buˇvůbec nevědí o čem je řeč, nebo jsou to normální zmetci!

Skvělá obsluha - AAA auto

Skvělá informovanost a obsluha prodávajících, uvařili mi i kafe, abych nečekala tak dlouho.

... 162 163 164 165 166 167 168 ...