Seznam autobazarů

Auto Diskont

Hodnocení: 2.82 (celkem hodnoceno 83x)
Přidat recenzi
Recenze

Škoda fabia - Auto Diskont

Měla jsem štěstí, že jsem měla sebou při výběru svýho automechanika, který vychytal myslím všechny možný nachytávky, a pomohl mi rozhpdnout se, přesto se objevili u Škody Fabie skryté vady. Musela jsem je pak nechat opravit. Ale byly to jen drobnosti

Levná auta - Auto Diskont

Opravdu mají obrovský výběr levných menších aut. Vybrala jsem si Ford focus za 70tis. Což není malý, ale levný. Auto Diskont za mě určitě ano!

Brzdové destičky - Auto Diskont

Auto a všchno dobrý, i financování co mi nabídli, ale neupozornili nás, že nejsou vyměněné brzdy. Takže jsme do toho musely investovat ještě navíc. Mohli to na férovku přiznat.

Nedoporučuji - Auto Diskont

Když jsem si šel vybrat Jeep Grand Cherokee. Protože jsem přišel v montérkách ani se se mnou nebavili. Přitom peníze jsem měl u sebe. Fakt hrozný.

Škodovka - Auto Diskont

jsem moc spokojenej, protože mi pomohlivybrat roomstra jakýho jsem ani nečekal, vnitřek pěkně zachovalej a z venku taky hezký. Po prvním majiteli, jezdím sním skoro čtyry měsíce a je pořád v poho.

Předražené - Auto Diskont

Porovnávali jsem s manželem stejné typy aut a tady jsou hodně drazí. Nechápu, jak můžou fungovat, že od nich někdo něco koupí.

Dobrý nákup - Auto Diskont

spokojenost nejen s autem,ale i s personálem a způsobem prodeje.jen se můžou snažit nabídnout víc aut, když není člověk rozhodnutý jaký auto přesně chce.

Nikdy víc!!!! - Auto Diskont

Mám auto na splátky, koupené před 15 měsíci, polovinu doby je v servisu, pořád nějaké "skryté" vady. Kdo chce přijít o prachy a poslední nervy, tak honem sem!!! Jinak ne.

VW Touran - Auto Diskont

Všechno OK

Dobrá zkušenost - Auto Diskont

S manželem jsme koupili malé auto do města v A.Diskont - vybrali jsme si z široké nabídky. Trochu jsme se zdrželi, protože dlouho chystali papíry, ale zatím nám nabídli občerstvení. Jednání a chování v pohodě.

... 3 4 5 6 7 8 9