Seznam autobazarů

Auto Diskont

Hodnocení: 2.82 (celkem hodnoceno 83x)
Přidat recenzi
Recenze

Doporučuji - Auto Diskont

Autobazar Auto diskont můžu jen doporučit. Super přístup. Kupovali jsme tu už podruhé- nejprve oktávku, teď mikru pro manželku.

supr - Auto Diskont

hezký levný auto, příjemný lidi v prodejně, rychlý vyřízení, fakt doporučím všem

Neochota - Auto Diskont

Pan "PRODEJCE" si asi neuvědomil, že bez našich peněz by tam mohl sedět do soudného dne. Ale choval se, jako by mu patřial celá severní polokoule. Až po rovník! Moje prachy teda nikdy neuvidí!!! On ne!

Podvodníci - Auto Diskont

Měli mě upozornit na závady, které se při předváděcí jízdě neprojevily, pak už nechtěli slyšet o jakékoli domluvě. Stálo mě to o 15.000,-Kč víc za opravu.

Málo aut, moc starý - Auto Diskont

Výběr aut nic moc, skoro žádné novější. Jen uplný vraky. Měli by si to doplnit… hruza

Zelená oktávka - Auto Diskont

Mohu doporučit, pán co se mnou auto projížděl mi ještě radil, na co se mám zaměřit a podívat. Cena auta odpovídala jeho stáří. Doklady a smlouvu měli připravené během chvilky.

Výměna - Auto Diskont

Nečekal jsem, že mi nabídnou tak moc za toho mýho Peugeota, tak jsem si mohl odvést oktávku v kombíku. Papírování bylo rychle, žádné výhrady.

Dávám palec nahoru - Auto Diskont

spokojenost, jen rychlost u papírování hrozná

Dobrý - Auto Diskont

Musím pochválit prodejce, jako žena se moc nevyznám, ale řekla jsem co potřebuji za auto, menší s nízkou spotřebou,ale aby se mi tam všechno vlezlo a aby se mi dobře parkovalo a nabídl mi asi pět aut. Jeli jsme je projet a sám mi poradil, které je nejlepší. Auto Hyundai ix20 mám od října loňského roku a všechno co jsem chtěla, tak splňuje. Doporučuji

Doporučuju - Auto Diskont

úplně úplně dobrý. Před měsícem skoro nový bmw a je to dělo ikdyž starší.

... 3 4 5 6 7 8 9