Seznam autobazarů

Auto Diskont

Hodnocení: 2.82 (celkem hodnoceno 83x)
Přidat recenzi
Recenze

Cena výkupu dobrý - Auto Diskont

Brala jsem auto na víměnu za moje starý a nabídli mi vyšší cenu za výkup než jsem čekala, ale noví auto bylo taky dražší,doufám,že bude dlouho jezdit bez problémů

Výběr aut - Auto Diskont

V Auto Diskont velký výběr, nakonec jsem se zakoukala do Kia Ceed, najeto 79tisíc, interier pěkně udržovaný, z venku pár odřenin, asi jezdili ve městě. Dobrá spotřeba.

Šmejdi - Auto Diskont

Maj štěstíže lidi nekupují auto tak často, jinak by zkrachovali!!! Prodali mi vrak v luxusním obalu a ještě se mivysmáli, když jsem tho šel reklamovat., šmejdi.

Zafira - Auto Diskont

koupili jsme si zafiru, po týdnu odešla převodovka, tak jsem auto vrátil a bez problému mi nabídli jiné, tak za stejný peníze máme Nissan Qashqai

Už nikdy !!! - Auto Diskont

Při dotazu na auto (obyčejná fábie) prý mají, nakonec se vymlouvali a nakonec ani telefon nebrali!

Hodnocení bazaru - Auto Diskont

spokojenost, nemám co dodat. Všem doporučuju

Doporučení - Auto Diskont

Dobrý den. Koupili jsme Daewoo Tacuma, vše proběhlo v pořádku. Auto jezdí od Vánoc a zatím bez nějaké závady, ale vyměnili jsme rozvody. Musím uznat, že jsou dobří.

Stočené kilometry - Auto Diskont

Zajímavé, že ve smlouvě na Peugotu 307 bylo uvedeno 113000km, na tach. Jen 98000km. Stočené km nebo chyba paní v kanceláři????

Žádný problém - Auto Diskont

Komunikace a formality dobrý. Poradili mi i při výběru, upozornili na závady u nissana, nakonec jsem vzal opel. Cena taky dobrá.

Jsem spokojená - Auto Diskont

byla jsem spokojená s celím vyřízením. Doporučili mi hyundajku místo daewu, protože bylo mladčí a hezčí a taky o pět tisíc levnější. Jako mladíá holka která tomu moc nerozumí jsem byla překvapená, žesemi jeden pán z prodejny vjenoval asi dvě hodiny. Nemusela jsemani řešit víc peněz protože mám od nich i úvěr. takže za mě prostě bezva.-

... 3 4 5 6 7 8 9