Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.50 (celkem hodnoceno 511x)
Přidat recenzi
Recenze

Průměr - Auto Jarov

Průměr, nefungovala jim STK...spadl systém

- Auto Jarov

Byl jsem tam 2x během 8 dnů a auto, které jsem si vyhlížel se pořád připravovalo na prodej

Uvidíme - Auto Jarov

Auto Jarov znam velmi dobre. Jedna koupě byla v poradku a u dalšího auta řešíme problem. Uvidime jak se k tomu postaví.

Na podruhé - Auto Jarov

Na podruhé jsme vše vyřídili, poprvé vzdali, protože spadl systém a nikdo nevěděl na jak dlouho

- Auto Jarov

"Seat na Jarově byl bohužel velkým zklamáním. Na webu byl na operativní leasing inzerován pouze jeden model vozu (ve stejné výbavě v různých barvách). Všechny za stejnou cenu. Volal jsem a na vůz se informoval u prodavače, o víkendu jsme pak přijeli na show room a bavili se s druhým prodavačem opět o tom samém voze, o podmínkách financování, nájezdu atd atd. Při následnm obdržení nabídky byla cena o těměř o 20% výše než cena inzerovaná a to při naprosto shodné specifikaci. Až na můj další telefonický dotaz mě bylo zděleno, že akce již vlastně měsíc neplatí a asi to není aktualizováno na webu..... Dnes je to 53 dní od doby co Akce skončila. Na webu očividně úpravy proběhly, ale ceny u všech těchto modelů jsou stále nezměněny. To nepovažuji za zcela korektní jednání. Mimochodem vůz byl nakonec koupen u kolegů v Seatu v Českých Budějovicích, kde vyšel operák vyšel o pár set měsíčně levněji a narozdíl od Auto Jarov byl v ceně i servis. K reakci Auto Jarov - Informace o důvodu navýšení ceny není správná. Nabídka nebyla pro mne a byla koncipována na bezškodní odbodí 60+ měsíců. Od Vašeho personálu (p. Stránský) jsem dostal informaci, že na internetu uváděná cena již není platná a k navýšení došlo kvůli ukončení zmiňované akce."

Težké zklamání - Auto Jarov

Težké zklamání,naučtována náplň odstrikovačů a po vyjezdu svítí kontrolka a nadoba prazdna....jde o princip Co všechno nebylo uděláno? Je tam vubec nový olej? A to vše co bylo naučtováno ? Takže dik už ne-e. Co se týká přístupu či péče o zákaznika měli by si vzít příklad od MB tam vědí jak na to aby se zákazník vrátil.

... - Auto Jarov

I went there with issue on my car that make me not be able to use normally, they didnt want to look as they were busy and said that if i want they would have a place in 30 days at earliest. And recommend that I should park my car in garage and wait. Worst customer service!!! E-mail send and no feedback. :(

Ok - Auto Jarov

Ok

Průměr - Auto Jarov

Průměrná auta, vcelku to šlo .

Tak sem uznopravdu ne. - Auto Jarov

Tak sem opravdu už ne,ale všeobecně práce autorizovaných servisů je hrůza.Jenom z lidí tahaj peníze a nic dohromady neudělaj.Po pravidelné prohlídce sedm let starého vozu a nájezdu 90 tis.km mi neautorizovaný servis dva měsíce na to musel udělat komplet brzdy(kotouče, destičky atd.)a vyteklé přední tlumiče +týče stabilizátoru.

... 44 45 46 47 48 49 50 ...