Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.50 (celkem hodnoceno 511x)
Přidat recenzi
Recenze

:) - Auto Jarov

Obchodník ani po mém pozdravu ani nepozdravil, hlavně, že už měl prodaný skútr

:( - Auto Jarov

Kdyz se obratis na tovarni zaruce tak posilaji te do.... nic nevidi nic neslysi auto mate vporadku. Tak ze jestli mate to na zarukou vzdy vas nechaji cekat, a budete to mit jenom gdy je videt ze vam odpadne kolo nebo tlumic vyleti kapotou, a mozna 50% napisu ze je to na zarucni vymenu

Poor customer service. - Auto Jarov

Poor customer service.

Ohromny chaos - Auto Jarov

Ohromny chaos

Výkup ojetého vozu - Auto Jarov

Výkup ojetého vozu Nikdy neprodávejte ojetý vůz protiúčtem, sedřou vás z kůže. Již v několika případech mi nabídli cenu až o 50% nižší než za jakou jsem vozidlo prodal sám přes inzerát. Samozřejmě na druhou stranu při koupi ojetého vozu narazíte asi občas na výhodné ceny. Naproti tomu, musím pochválit jednání zaměstnanců, pokud se chovám slušně, jednají se mnou slušně (samozřejmě výjimky existují a každý se občas špatně vyspí). Občas sice plácají nesmysly, ale to normální člověk, který nepracuje roky v autoprůmyslu ani nepozná. Jinak je to velká firma se všemy klady a zápory.

Navštívil jsem jako dodavatel a bylo to zklamání. - Auto Jarov

Navštívil jsem jako dodavatel a bylo to zklamání. Čekání, čekání a čekání. Logistika trošku vázne. Jedna z nejhorších firem v Praze, co se týče příjmu zboží.

Nepřipravenost - Auto Jarov

Auto mělo být připraveno po opravě v určitou hodinu a při kontrolním telefonátu mě ujistili, že bude. Ačkoli jsem dorazila později, teprve cosi odvzdušňovali a ještě vzali auto na zkušební jízdu. Nebyly připravené ani doklady.

zlodějina - Auto Jarov

Vše co má v názvu slovo Jarov a týká se nějak automobilismu je zlodejina ktera bezproblému funguje více než 30let

Pneu servis - - Auto Jarov

Pneu servis -

3 - Auto Jarov

Auto jsem dodal ve čtvrtek s tím že se mi ozvou až bude hotové. V úterý jsem volal co tedy Je, auto hotové od pátku ale nikdo mi nedal vědět. Umytí které jsem si přiobjednal, samo neproběhlo. Bluetooth jsem nakonec vyřešil sám

... 42 43 44 45 46 47 48 ...