Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.55 (celkem hodnoceno 581x)
Přidat recenzi
Recenze

je to jak vybírat si auto ve fabrice. - Auto Jarov

Výběr to oni mají, jen je to jak vybírat si auto ve fabrice.

Nechají si zaplatit í to co neprovedli. - Auto Jarov

Nechají si zaplatit í to co neprovedli.

Lhostejný obchodníci a přijímací technici které nabízí předražené opravy aut. - Auto Jarov

Známý velký prodejce aut se servisem a bohužel už se zašlou slávu. Lhostejný obchodníci a přijímací technici které nabízí předražené opravy aut.

Za 30min si mě nikdo nevšiml, že si chci koupit auto :-) - Auto Jarov

Za 30min si mě nikdo nevšiml, že si chci koupit auto :-)

špatná práce - Auto Jarov

Volkswagen servis funguje špatně, klempírna a servis si přehazují zákazníka. Špatnou práci obhajují vztekle až do chvíle, než se do věci samé vloží samotný VW. Pak mají stažené půlky. Minimálně do VW nejezdit.

Běžte jinam - Auto Jarov

Prodejci Seatu znuděný, že je někdo obtěžuje, atmosfera příšerná. Ochota nulová. Osobní zkušenost. Běžte jinam, kde se Vám budou opravdu věnovat a to jsem měl zájem o vůz za cca 800 tisíc

Amaterismus.... - Auto Jarov

Amaterismus.... servis Honda urcite neni na takove urovni, jaky u Hondy ma byt! Jezdit uz radeji jen do Honda Mlada Boleslav nebo Kolin. Znacku Honda si kupuji zakaznici, kteri si sluzbu autosalonu potazmo servisu predstavuji trochu jinak Nejsem majitel, zadneho ""lidoveho vozitka"", abych byl zvykly na halabala servis a klientsky pristup... Skoda!

určitě nedoporučuju... - Auto Jarov

S Auto Jarov nemám ani trochu dobrou zkušenost.Ztratil jsem klíče od auta,tak sem zavolal do Auto Jarov a řekl jim o mé situaci a řekli mi,že klíče budou stát max 4000,- ale odtahovku si musím zařídit a zaplatit sám.Pro jistotu sem raději zavolal ještě 2x,abych se přesvědčil,že tato cena je opravdu skutečná a opravdu mi řekli,že cena je do 4000,- Tak sem zavolal odtahovku a až mi odtahovka dovezla auto do Auta Jarov,tak mi zavolali,že cena bude vyšší,protože věděli,že už auto z tama neodtáhnu jinam nebo ho nevezmu na ramena a odnesu si ho.Dali mi tedy lživé informace o ceně a nakonec sem platil 11919,- Věřím,že lidé,kteří tady dávají 5 hvězdiček,jsou nějak spojení s Auto Jarov,jinak si to nedokážu vysvětlit.Tuto pobočku určitě nedoporučuju...

Pro normálního člověka trochu bludiště! - Auto Jarov

Pro normálního člověka trochu bludiště!

Jeden z nejdražších servisů - Auto Jarov

Jeden z nejdražších servisů Škoda/WV/Seat/Audi. Objednací doba kolem 14 dnů.

... 43 44 45 46 47 48 49 ...