Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.50 (celkem hodnoceno 511x)
Přidat recenzi
Recenze

S velkou pravdepodobnosti tam uz nepojedu..... - Auto Jarov

Auto sice opravili, ale bylo to docela drsny... Nekolikrat jsem tam jel a nebylo opraveno. Porad na vas neco hraji/zkousi... S velkou pravdepodobnosti tam uz nepojedu.....

Komplikované - Auto Jarov

Komplikované, bludiště, když to člověk konečně najde v suterénu ukrytou prodejnu s autodíly, tak zjistí, že koupit víčko k nádrži do Fabie je v tomto mega škodováckém autosalonu věc, která se nezvládne na jednu návštěvu (že zámky/klíče se objednávají extra, podle vin kódu nebylo jasné jaký klíč tam je, takže výsledek byl, že nad tím musejí hlouběji zabádat). Víčko se zamkem jsem nakonec koupil v obyč. neorigo autodilech... Doplním, že zaměstnanci Auto Jarov byli velmi vstřícní a ochotní, leč na náročný ""systém"" řešení origo wv dílů to nestačilo.

Objednávka nebyla kompletní. Nedodány koberecky - Auto Jarov

Objednávka nebyla kompletní. Nedodány koberecky

Nejhorsi autoservis v Praze - Auto Jarov

Nejhorsi autoservis v Praze vymena reproduktoru tyden limit na opravu

termín - Auto Jarov

Auto jsem dával do servisu 22/5 2019 a mělo být hotovo 3/6 2019. Nakonec bylo hotovo 18/6 2019 po 2 změnách termínu předání. Proto odůvodněně dávám jen 2 hvězdičky. Stačí Vám takové odůvodnění?

Will not come back. - Auto Jarov

Came to pick up my car and waited 20 minutes. Staffs were just sitting at the desk talking to each other and ignoring me. Will not come back. Better service in AutoJarov Kunratice!!

Uz nikdy vice - Auto Jarov

Uz nikdy vice

- - Auto Jarov

Honda. Vždy dražší, než bylo dohodnuto predem. Poškodili auto. Nedoporučuji, ale není jiná možnost autorizovaneho servisu

už nikdy - Auto Jarov

Us nikdy,levá ruka neví co dělá práva,na opravu se ceka biblické dlouho

Hrůza, děs :) - Auto Jarov

S kolegy z VŠE jsme chtěli udělat pro Auto Jarov promo video Škody Scala, ale to nám bylo zakázáno, protože to musí "projít schválením". Hrůza, děs :)

... 40 41 42 43 44 45 46 ...