Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.55 (celkem hodnoceno 571x)
Přidat recenzi
Recenze

Velmi vstřícní a ochotní - Auto Jarov

Velmi vstřícní a ochotní

:-) - Auto Jarov

Opravdu široká nabídka vozů Škoda, VW, Audi, Seat, Cupra a Honda, a to i motocyklů. Přímo v areálu je také autoservis, pneuservis, výměna oken a prodejna příslušenství pro motorkáře. Můžete si i natankovat. Oceňuji rychlou komunikaci se zákazníkem, navíc odhadnutá cena je vždy dodržena.

Ochota v náhradních dílech - Auto Jarov

Ochota v náhradních dílech, objednání a druhý den na skladě, spokojenost

ještě jednou díky - Auto Jarov

Servis na perfektní úrovni jako bych zmínil servisní tým perfektní chválím P.Hrách co se týče komunikace atd...nemám problém ještě jednou díky a Všem pěkné svátky a klidu a pohody !

.... - Auto Jarov

Skútr koupen jako nový na Jarově a na Jarově pravidelný servis. Po roce a půl mě skútr Honda 125 SH nechal viset na cestě. Odešly válečky a přetrhly řemen. Válečky prý servis nekontroluje, takže smůla. Záruka neuznaná, takže oprava za 13 tisíc a navíc trvala měsíc.

O K - Auto Jarov

O K

Rychlost, kvalita, spolehlivost - Auto Jarov

Rychlost, kvalita, spolehlivost

:-/ - Auto Jarov

Bohužel, ale chtěl jsem si opět koupit novou Hondu CRV, ale už jiné auto než hybrid neprodávají. Jak to dopadlo, koupil jsem ojetinu a se značkou Honda končím.

Za mne rozhodně nemohu doporučit . - Auto Jarov

Koupil jsem zde vůz v květnu 2022 rok výroby 2016 nájezd 65tkm inzerováno jako prověřený vůz v programu Das welt. 3 měsíce od prodeje při nájezdu 65tis km byla nalezena přidřená převodovka, hučící klimakompresor , porucha čerpadla ad-blue, a nefunkční stahovačka oken. Přičemž Vaše řešení a přístup byl otřesný. Po tom co jsem odmítl vrácení peněz za vůz, proběhla oprava některých závad ( ostatní již nebyly uznány protože jsem je uplatňoval dodatečně po konzultaci s autorizovaným servisem, nicméně stále v zákonné půlroční lhůtě) kde vrchol všeho byl, že mi bylo po více jak 3 měsících oprav vráceno auto s rozházenou geometrií a bylo mi sděleno, že tu si mám udělat na své náklady, že to není v servisním postupu od výrobce při montáži převodovky. Pokud budete mít štěstí na vůz který bude v pořádku tak asi bude vše ok, ale jakmile budete muset řešit nějaký problém, tak se Auto Jarov stará především o své finanční zájmy na úkor spokojenosti zákazníka. Speciálně vedoucí výkupu v pan Kubinec se mi zdá jako neschopný amatér, který si buď není schopen zajistit aby včas dostával od svých partnerů a podřízených relevantní informace nebo prostě jen mlží a lže a není schopen pravdivé a aktuální informace předávat zákazníkům a je z jeho chování a následných řešení cítit především zájem na ekonomickém prospěchu vlastním ( zkrátka aby firma Auto Jarov z problému, který vznikl nedůsledným prověřením vozu co nejlevněji vybruslil) nenapadne je ani Vám za nějakou symbolickou cenu zapůjčit náhradní vozidlo, ani vám ho nevyčistí a předají ho špinavé a s rozházenou geometrií . Zkrátka neudělají nic navíc aby svoji nedůslednost odčinili. Udělají jen co musí aby Vám zavřeli pusu a aby se Vám nevyplatilo se pro zbylé prohřešky s nimi soudit. Za mne rozhodně nemohu doporučit .

Rád bych pochválil skvělé služby Seatu v Auto Jarov - Auto Jarov

Rád bych pochválil skvělé služby Seatu v Auto Jarov, konkrétně spolupráci s panem Stránským. Koupě nového vozu a prodej protiúčtem proběhl naprosto hladce, včetně přihlášení na značky. Auto nebylo skladem, ale dokázali ho vyměnit s jiným dealerem. Vše vyřešeno na dvě návštěvy a pár emailů. Výborná zkušenost.

... 37 38 39 40 41 42 43 ...