Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.55 (celkem hodnoceno 571x)
Přidat recenzi
Recenze

Maximální spokojenost v rámci garanční prohlídky - Auto Jarov

Maximální spokojenost v rámci garanční prohlídky. Vše od přístupu, vysvětlení jednotlivých úkonů, až po konečně předání auta. Do budoucna už vím kam budu jezdit.

. - Auto Jarov

Samotný nákup, pak i výkup starého vozu suoer. Teď ale řeším během 3 měsíců již 3.záruční opravu elektroniky, a to je jedna hrůza. Za Seat s vámi komunikujete jen jedna nekompetentní ženská , a dopracovat se k někomu nadřízenému prostě nejde. Jsem zvědavá, jak se bude řešit vrácení vozu , až se objeví závada počtvrté.

Obrovský prodejce automobilů. - Auto Jarov

Obrovský prodejce automobilů.

:) - Auto Jarov

Jako vždy, už 6 let, co jsme vybrali auto a servisujeme obě auta. Se nam dostalo výborného zákazníkého přístupu. Kdyby to tak bylo všude je nám krásně na světě. Děkujeme. Syn si tentokrát díky nákupu drobného nd prohlédl dílnu přes skla a byl nadšený, vypráví všem a kreslí co viděl a množství motorek jsou našimi částými tématy.

Vynikají autoservis . Výborná a rychlá spolupráce . - Auto Jarov

Vynikají autoservis . Výborná a rychlá spolupráce .

Asi o zakazniky nemaji zajem. - Auto Jarov

Priserny autoservis. Objednate se na presnou hodinu a stejne musite pul hodiny cekat a nic. Proste nic. Jenom sedite a cekate. Maji tam 10 lidi u pocitacu a jsou schopni obslouzit jednoho zakaznika. Na tohle proste nemam cas. Ani na blby kafe se nezeptaji... Asi o zakazniky nemaji zajem.

Opravdu super přístup - Auto Jarov

Chtěl bych poděkovat panu Rieggerovi za jeho ochotu, profesionalitu a čas. Šel jsem se podívat na MB a hned donesl klíče i vytiskl dokumenty o stavu vozidla. Nechal mne vše projít v klidu a byl velice ochotný. Opravdu super přístup! Díky

People are very helpful. - Auto Jarov

People are very helpful. A gentlemen by the name of Petr walked me to the right station on a different floor when I could not find my way. My service attendant whom I approached first could not speak English but he expressed concern and got someone who could speak English to attend to me. I was very satisfied with the visit to Honda today.

Zatim jsem byl vzdy spokojeny. - Auto Jarov

Zatim jsem byl vzdy spokojeny.

Doporučuji se tomtu servisu zdaleka vyhnout - Auto Jarov

Doporučuji se tomtu servisu zdaleka vyhnout. Velmi špatná kvalita, vykážou práce, které neprovedou. Je to továrna, jejich technikům na Vašem autě nezáleží, když se po odbytém pravidelném servisu pokazí, je to další byznys pro ně, takže nemají motivaci dělat věci pořádně.

... 36 37 38 39 40 41 42 ...