Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.55 (celkem hodnoceno 581x)
Přidat recenzi
Recenze

Za sebe mohu jen doporučit. - Auto Jarov

Kupoval jsem v Auto Jarov ojetý vůz za částku přes 200.000. Vše bylo na skvělé úrovni, počínaje prodejcem p. Svobodou, přes nabízené služby a konče skvělým servisem při koupi ojetého vozu. Za sebe mohu jen doporučit.

Prodejce byl velice příjemný a snažil se vyhovět všemu co jsem chtěl. - Auto Jarov

Zastavil jsem se zde před pár měsíci úplně náhodou v prodejně motocyklů Honda. Jelikož jsem odjel s rezervací a následným nákupem skútru, tak to hovoří za vše. Prodejce byl velice příjemný a snažil se vyhovět všemu co jsem chtěl. Což se mu také podařilo.

Classic behaviour as all authorized services in Prague. - Auto Jarov

Classic behaviour as all authorized services in Prague.

S upřímným poděkováním a doporučením manželé Olivovi - Auto Jarov

Na začátku července jsme v autosalonu Auto Jarov zakoupili skútr Honda Forza. Přístup prodejce pana Lukáše Svobody byl skvělý, seznámil nás plně s obsluhou, vše názorně a ochotně předvedl, zodpověděl všechny naše dotazy a předal nám informace pro optimální zajetí motoru. Doporučil nám zakoupit vybavení a doplňky v shopu auto doplňků, kde se nás ochotně ujali dva profesionální prodejci pan Pech a pan Pejša, kteří svým osobitým vtipem a znalostmi zcela naplnili naše požadavky. S upřímným poděkováním a doporučením manželé Olivovi

Rád bych tímto poděkoval panu Pichlovi - Auto Jarov

Rád bych tímto poděkoval panu Pichlovi z oddělení vozů Honda za jeho vstřícný a profesionální přístup při výkupu mého starého vozu a následném zakoupení modelu Honda Jazz Crosstar. Jeho ochota i jednání jsou na velmi vysoké úrovni.

✌️ - Auto Jarov

✌️

Skvělý personál, velký výběr, úžasný přístup. - Auto Jarov

Skvělý personál, velký výběr, úžasný přístup.

Když auto, tak odsud. - Auto Jarov

Když auto, tak odsud. Nejsou nejlevnější, ale auta mají ohlídaná

:) - Auto Jarov

Na Prahu v areálu pumpa s velmi příjemnými cenami paliv, ceny v servisu už tak příjemné nejsou, ale s prací jsem byl vždy spokojen.

Profesionální a ochotný personál. - Auto Jarov

Profesionální a ochotný personál.

... 34 35 36 37 38 39 40 ...