Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.55 (celkem hodnoceno 581x)
Přidat recenzi
Recenze

Profesionální přístup. Naprostá spokojenost. - Auto Jarov

Profesionální přístup. Naprostá spokojenost.

Super servis - Auto Jarov

Super servis

Nákup motocyklu - Auto Jarov

Nákup motocyklu

Vynikající prodejna, velice příjemná obsluha. - Auto Jarov

Vynikající prodejna, velice příjemná obsluha.

Jsem velmi spokojena - Auto Jarov

Jsem velmi spokojena. Jak s odvedenou praci, tak s profesionalnim a velmi vstřícným přístupem. Eva Simon

.. - Auto Jarov

Ich bin aufgrund einer Klappergeräusch im Motorraum zu diesem Fachwerkstatt gefahren sie haben vier Tage lang weder den Fehler behoben noch den Ursache gefunden warum es so klappert daraufhin wurde mir noch eine Woche Wartezeit angegeben was ich natürlich nicht mehr gemacht habe jetzt wird das Fahrzeug nach Berlin zurück transportiert schade dass nicht mal ein fach Werkstatt von VW die Fehler finden kann.

Bezte se bodnout - Auto Jarov

Jestli mate motocykl Honda a potrebujete opravu nedoporucuji. Cekaci doba mesic. Pak vam reknou do 3 dnu ze se ozvou a neozvou. Musite volat vy. Po 3 dnech co to tam meli mi rekli ze na zavadu neprisli a at si to odvezu Autorizovany servis Honda? Uz to mam opraveny jinde a nebylo to v autorizovanym servise... Bezte se bodbou

Perfektní zkušenost s koupí - Auto Jarov

Perfektní zkušenost s koupí ojeté Hondy CR-V a prodejcem panem Svobodou. Profesionální vystupování, komunikace a to i po nákupu vozidla. Vůz byl po celou dobu servisovaný v Auto Jarov, takže k dispozici úplná servisní historie. Oproti zkušenostem z jiných bazarů, kde jsou schopni vám maximálně říci, kdy bylo auto v servisu. S vozem jezdím měsíc a zatím vše bez problémů, auto odpovídá popsanému stavu.

Dříve bez problémů, teď přijímací technici tragédie - Auto Jarov

Dříve bez problémů, teď přijímací technici tragédie. Obzvláště technik č.4 Reklamovali jsem vrzání těsnění dveří ,technik se zeptal zda vrže guma na dveřích nebo guma u dveří. Jak to mám poznat ,asi vržou o sebe. Po druhé návštěvě vrzání přední nápravy nevyřešené. Auto 3 dny v servisu.

sotva potencionálního zákazníka pozdravěj - Auto Jarov

Prodavačů hromada, sotva potencionálního zákazníka pozdravěj , absolutně bez snahy cokoli prodat. No zřejmě tam od prodeje nejsou. Vybírám motorku a tak jsme s manželkou chvíli pokoukali a šli jinam.

... 33 34 35 36 37 38 39 ...