Seznam autobazarů

Auto Jarov

Hodnocení: 3.55 (celkem hodnoceno 571x)
Přidat recenzi
Recenze

Do Auto Jarov se rádi vracíme. - Auto Jarov

Podruhé jsme koupili vozidlo a podruhé jsme odcházeli spokojeni. Jmenovitě bych vyzdvihl pana Jana Drábka, jeho jednáni je na profesionální úrovni. Tak má vypadat přístup prodejce k zákazníkovi. Všechny formality vyřídil rychle a komunikace prostřednictvím emailů ohledně prohlídky a následného přehlášení vozidla proběhla bez jediného problému. Pravidelně jezdíme i na servisní prohlídky, kde služby fungují obdobně. Do Auto Jarov se rádi vracíme.

Zbytečně přemrštěné ceny za služby. - Auto Jarov

Klasika , ale zbytečně přemrštěné ceny za služby.

.... - Auto Jarov

Je škoda že termíny na servis nejsou rozděleny pravidelně prohlídky a na závady. Volal jsem že mám něco s brzdami a nejbližší termín pomalu za 2 týdny, to znamená být 2 týdny s autem neprovozuschopný, jelikož nevím, zda se s tím dá nebo nedá jezdit.

Mily personal, profesionalni pristup. - Auto Jarov

Mily personal, profesionalni pristup. Servis navstevuji pravidelne a zatim nemam negativni zkusenost

Spätný servis - Auto Jarov

Spätný servis

... - Auto Jarov

Jel jsem na přepis auta a hned jsem se podíval co mají nového chtěl jsem si půjčit auto na víkend ale tech vymluv SUV a pak si něco kupte ale kde ?

Super jednání, ochota a rychlost servisu. - Auto Jarov

Super jednání, ochota a rychlost servisu.

• - Auto Jarov

Dobrý den, bohužel nevím, co bych měl dále dodat k mé předchozí recenzi. Minulý týden jsem chtěl zařídit servis na mém vozu Škoda Superb. U recepce jsem si vyzvedl číslo a čekal. Zaměstnanci čile popíjeli kávu a komunikovali spolu o začátku mistrovství světa ve fotbale a jejich plánů na volný den 17.11., ale zákazníků si nikdo z nich nevšímal. Tak jsem po 25 minutách odešel. Servis jsem si zařídil u Auto TUKAS, kde se mi věnovali...včetně kávy (pro mě!)

Chtěl bych touto cestou poděkovat - Auto Jarov

Zdravím, chtěl bych touto cestou poděkovat ochotnemu pumpari při nafouknutí kola. Z vlastní iniciativy šel pro ruční pumpičkou a dofoukl mi kolo. Dne 22.11.2022 v 9:30h Ještě jednou moc děkuji.Jiři Šaršoun.

* - Auto Jarov

Přijdu, vezmu si lísteček a čekám. Čtvrt hodiny nikoho z deseti přítomných zaměstnanců nenapadne se zeptat, co potřebuji. Když naštvaně odcházím, je to každému jedno. Edit: byl jsem číslo 403. Lístek vydán 13:22. Když se vůbec nic nedělo do 13:37, odešel jsem. Dopoledne jsem do firmy volal a bylo mi doporučeno přijít mezi 11 a 15 hodinou, kdy je nejvíce personálu a nejméně zákazníků. Neměl bych asi problém počkat déle, ale musel bych vědět, že se něco děje. Nechat někoho beze slova čekat čtvrt hodiny je trestuhodné. K čemu je tam recepční? Ta nezaregistrovala snad ani můj příchod, ani odchod. (Preložené Googlom) Prídem, vezmem si lístoček a čakám. Štvrť hodiny nikoho z desiatich prítomných zamestnancov nenapadne sa opýtať, čo potrebujem. Keď nahnevane odchádzam, je to každému jedno. Edit: bol som číslo 403. Lístok vydaný 13:22. Keď sa vôbec nič nedialo do 13:37, odišiel som. Dopoludnia som do firmy volal a bolo mi doporučené prísť medzi 11 a 15 hodinou, kedy je najviac personálu a najmenej zákazníkov. Nemal by som asi problém počkať dlhšie, ale musel by som vedieť, že sa niečo deje. Nechať niekoho bez slova čakať štvrť hodiny je trestuhodné. Na čo je tam recepčná? Tá nezaregistrovala snáď ani môj príchod, ani odchod.

... 35 36 37 38 39 40 41 ...