Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Spokojeny s Bartou. - AAA auto

Spokojeny s Bartou.

Bolek - AAA auto

Bolek

Děkuji za pomoc panu Bolkovi - AAA auto

Děkuji za pomoc panu Bolkovi

Můžu jenom doporučit. Díky pracovníkům Autodraftu. - Autodraft

Profesionální přístup k zákazníkovi. Rychlé vyřízení formalit ohledně nákupu v příjemném prostředí. Ochota vyřídit přání zákazníka a seznámit ho s detaily o automobilu. Velká spokojenost. Můžu jenom doporučit. Díky pracovníkům Autodraftu.

Velmi dobrý bazar - Autodraft

Velmi dobrý bazar, super přístup všech pracovníků, se kterými jsem přišel do kontaktu. Vyhověli v podstatě všemu, o co jsem požádal. Nákup auta byl opravdu rychle vyřízen, a to i včetně mých dotazů.

Dobřej obchod - Auto Jarov

Dobřej obchod

Ochotny a vstricny personal. - Auto Jarov

Ochotny a vstricny personal. Kvalita sluzeb na vysoke urovni.

Děkuji panu Bolkovi - AAA auto

Děkuji panu Bolkovi

Byla jsem spokojena s pane Šlaufem. - AAA auto

Byla jsem spokojena s pane Šlaufem.

Pan Lejska je top!, velka spokojenost. - AAA auto

Pan Lejska je top!, velka spokojenost.

... 7 8 9 10 11 12 13 ...