Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Výkupní oddělení vyjednává tvrdě. - AAA auto

Zkušenost v Aaa Ostrava byla korektní. Dovezené auto ke koupi v pořádku odzkoušeno. Byl velký rozdíl mezi obchodníkem nabídnutou výkupní cenou telefonicky a mezi skutečností na pobočce. Nákup neproběhl z více důvodů. Výkupní oddělení vyjednává tvrdě.

.. - DAVO CAR

Negativní! Mechanický stav auta neodpovídal popisu prodejce, napálit jsem se nenechal.

Slušnej bazar, milí lidé, suprový prostředí. - DAVO CAR

Slušnej bazar, milí lidé, suprový prostředí. Nejvíc mě dostala ta jejich myčka… Až pojedu zase kolem a budu mít špinavý auto, zastavim se.

Za mě můžu doporučit - DAVO CAR

Autobazar Davocar jsem navštívil na konci minulého roku Neměli v nabídce vůz přesně podle mých představ, ale domluvili jsme se, že se mi pokusí přesně takové auto sehnat. Ozvali se mi v polovině ledna, že se zadařilo. Auto bylo ve výborném stavu, vč. malého interiérového opotřebení, které odpovídalo krátké době používání. Přizval jsem si také vlastního mechanika, který na voze neshledal žádné závažné nedostatky. Za mě můžu doporučit. Minulý týden jsem vyzkoušel jejich myčku a to fakt nemá chybu!

Za nás palec, teda palce nahoru. - DAVO CAR

Je to pár týdnů, co jsme s přítelem víkendově zavítali do DavoCaru. Asi po pěti letech. Vybíráme nové malé pětidvířko do rodiny. Byli jsme mile překvapeni. Nejen, že jsme nevěděli, co vlastně chceme a prodejce nám nic nevnucoval, přesto se nám naplno věnoval, ale navíc jsme vzali naftu, protože ceny jsou tám vážně na výbornou. Spíše ze zvědavosti jsme pak oblezli celé mycí centrum a vyčistili si koberečky mokrou cestou téměr za pakatel. Za nás palec, teda palce nahoru.

Servis navštívené a naprostá spokojenost - Auto Jarov

Servis navštívené a naprostá spokojenost

Kdyz se obratis na tovarni zaruce tak posilaji te do.... - Auto Jarov

Kdyz se obratis na tovarni zaruce tak posilaji te do.... nic nevidi nic neslysi auto mate vporadku. Tak ze jestli mate to na zarukou vzdy vas nechaji cekat, a budete to mit jenom gdy je videt ze vam odpadne kolo nebo tlumic vyleti kapotou, a mozna 50% napisu ze je to na zarucni vymenu

Děkuji za dobré služby. - AAA auto

Děkuji za dobré služby. Zajistili mi převoz auta, auto tam bylo dříve než mělo což mi udělalo radost, dost jsem na auto kvaltoval nutno mi bylo...

Děkuji ochotnému panu prodejci - AAA auto

Děkuji ochotnému panu prodejci asi 180 cm světlé vlasy i oči, jak se ukázalo za velmi kvalitní radu pro mě. :-*

bez problému - AAA auto

bez problému

... 4 5 6 7 8 9 10 ...