Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Udelaji, co slibi. - Auto Jarov

Udelaji, co slibi. Ceny autorizovane

.... - Auto Jarov

V moto salónu se mě nikdo 15 minut nevšímal. Ve skladu jednání také nepříjemné.

Bazar průměr v obsluze... - Auto Jarov

Bazar průměr v obsluze.... Po vyberu vozu na internetu si důkladně ověřte zda vozidlo je určeno k prodeji "každému" či jen někomu a zda je v objektu bazaru!

Spokojenost s panem Šlaufem - AAA auto

Spokojenost s panem Šlaufem

Spokojen s panem Šlaufem - AAA auto

Spokojen s panem Šlaufem

Rád se tam zase vrátím. - Autodraft

Firmu Autodraft mohu doporučit všem. Mají vstřícné a rychlé jednání a solidní vystupování. Auta jsou v dobrém technickém stavu, prověřené kilometry i stav vozidla. Hlavní plus je, že jsou servisované přímo v servisech VW a z koncernu VW také dovezeny. Rád se tam zase vrátím.

Perfektní - Autodraft

Perfektní vstřícný prodejci . Auto jezdí jak má velice spokojený . Sice auto dražší ale kvalitou a technickým stavem předčí kde jakej bazar vřele doporučuji díky vám pánové a dámy

Děkujeme - Auto Jarov

Veliká pochvala panu Marvalovi z Auto Jarov. Komunikace na špičkové úrovni - rychlost, kvalita, slušné a příjemné vystupování. Servis proveden k naší naprosté spokojenosti. Děkujeme

VW servis - nikdy vice - Auto Jarov

VW servis - nikdy vice Na jednu hvezdicku to sice neni, ale ceny vysoke a pristup trstni (ve smyslu "jen servis? z toho nekoukaji velky penize, tak si muzete pockat"). Dojel jsem tam na oteviracku v pracovni den a pracovni tempo nekterych odpovidalo spis spanku nez probuzenemu stavu. Na prodejne v podstate nebyl jiny zakaznik krome me, ale presto se ke mne nikdo zrovna nehrnul.

super pristup. - Auto Jarov

Za hodku hotovo i s emisema super pristup.

... 4 5 6 7 8 9 10 ...