Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Spokojenost dobré jednání - Auto Jarov

Spokojenost dobré jednání

Spokojenost s prodejcem Bártou - AAA auto

Spokojenost s prodejcem Bártou

Spokojenost - AAA auto

Spokojenost s prodejcem Jindřich Holan

Spokojenost - AAA auto

Spokojenost pan Sedlář

Naprostá spokojenost, doporučuji!!! - Autodraft

Koupil jsem pro tátu Superba, protože jsem četl dobré recenze na tento autobazar a musím říct, že tenhle přístup jsem nikde v žádném autobazaru nikdy neviděl. Prodejce příjemní, ukázali auto, nechali projet, neskrývali vůbec žádné vady. Slečna z finančního taktéž moc příjemná a ochotná. Ale nejdůležitější je servis. Až po pár dnech jsem přišel na pár nedostatků ohledně nezávislého topení, parkovacích senzorů a pár dalších věcí, na servis jsem si měsíc musel počkat, ale vše zadarmo a bez řečí opraveno!!! Vůbec jsem nemohl věřit, že těchto slibů opravdu dostojí... Naprostá spokojenost, doporučuji!!!

Moc vstřícný přístup, příjemný personál! - Autodraft

Moc vstřícný přístup, příjemný personál!

jsou příjemní a rádi pomohou. - Auto Jarov

Ať už lidi od Seatu, Hondy, náhradních dílů, nebo lakovny vždy vyšli vstříc, jsou příjemní a rádi pomohou. Sem se rád vždycky vrátím. Je tady i dost podstatná věc, kterou umí dobře a to dodržení termínů, což v dnešní době pokládám za vzácnost.

Super přístup, ve všem poradí... - Auto Jarov

Super přístup, ve všem poradí...

Spokojeni s panem Lejskou - AAA auto

Spokojeni s panem Lejskou

Spokojenost s panem Jakubem Říhou. - AAA auto

Spokojenost s panem Jakubem Říhou.

... 4 5 6 7 8 9 10 ...