Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

:-) - DAVO CAR

V pátek 6.5.2022 jsem objevil auto, které se mi líbilo a ještě ten den mě kontaktoval prodejce , abych se na auto přijel podívat. V sobotu jsem neměl čas , tak jsme se domluvili na neděli. Po příjezdu jsem jim předal starý vůz který prohlédli a jeden prodejce mi za něj nabídl 1 Kč a druhý 5000 Kč. Je pravda že za 17 let starý auto nemohu chtít hodně peněz , navíc mělo spoustu závad a na zpáteční cestě navíc nechtělo jet. Ale já se přijel podívat na auto , které mě zajímalo. Bylo tam krátce takže ještě nemělo dovozovou stk a nebylo vyčištěné , ale prodejce mě profesionálně seznámil s vozidlem - věděl o něm úplně všechno , celé auto mi ukázal a pak mě předal krásné paní u které jsem složil zálohu pověděla mi i věci které mi prodejce neřekl a ve středu 11.5.2022 si pro to krásné auto jedu. Nevím jestli autobusem , nebo mi tam někdo odveze , protože můj starý vůz už nechce jezdit.

nedoporučuji tento auta bazar navštívit - DAVO CAR

Dobrý den Po návštěvě tohoto autobazaru a má vlastní zkušenost s koupě automobilů nedoporučuji tento auta bazar navštívit, koupil jsem auto z autobazaru davo car zaplatil a odjíždíme z autobazaru natankuju naftu a jedu konečně domů zhruba po 10km auto skublo rozsvítila se kontrolka řídící jednotky auto si odtahly zpět do autobazaru po dvou hodinách řekli že si tu auto musí nechat že neví co s tím je podotýkám že jsme tam přijeli ve 13 hod a odjížděli jsme ve 21 hod. Bez peněz a auta tak hned v podělí jsem jim psal email jiná komunikaci není než přes email jak to vypadá se zavadou tři dny žádna komunikace tak manželka chtěla vypovědět a odstoupit od smlouvy a vrátit peníze což jí bylo zamítnuto tak zhruba za týden poslali email že je auto spravený tak jsme si pro něj dojeli což auto přistavili podotýkám nastartovány a mi jsme jeli domů týden jsem jezdil do práce s tím že auto začalo hůř startovat čím dál dyl trvalo než chytlo po noční už jsem auto nenastartoval pak jsem to skusim za hodinu a povedlo se tak jsem rychle odjel domu a auto dostavil a opět jsem psal email že auto nestartuje bylo mi odpovězeno jestli je to stejná závada nebo auto dyl startuje a pak chytne a že si mám domluvit u nás v bydlišti auto mechanika který zjistí závadu a pak že se bude řešit co dál tak sem to tu objel a všude čekací doba přes měsíc tak jsem jim psal proč si pro auto nepřijdou bylo odpovězeno že je to daleko a nákladný 100km tak jsem jim psal že takovi jednání se mi nelíbí a že to dám právníkovi bylo mi odpovězeno že počkáme na vyjádření právníka tak takhle jednají se zakaznikem

Nákup motocyklu - Auto Jarov

Nákup motocyklu

Vynikající prodejna, velice příjemná obsluha. - Auto Jarov

Vynikající prodejna, velice příjemná obsluha.

Jsem velmi spokojena - Auto Jarov

Jsem velmi spokojena. Jak s odvedenou praci, tak s profesionalnim a velmi vstřícným přístupem. Eva Simon

Spokojenost s p. Skotnicou - AAA auto

Spokojenost s p. Skotnicou

Spokojenost - AAA auto

Spokojenost

Špatná komunikaceale asi tím že byla neděle - DAVO CAR

Špatná komunikaceale asi tím že byla neděle

Naprostá spokojenost - DAVO CAR

Naprostá spokojenost při prodeji vozidla. Prohlídka v místě bydliště, papíry hotové během chvíle, a po dohodě ceny hned vyplaceno a tím všechno vyřízeno. Můžu doporučit.

.. - Auto Jarov

Ich bin aufgrund einer Klappergeräusch im Motorraum zu diesem Fachwerkstatt gefahren sie haben vier Tage lang weder den Fehler behoben noch den Ursache gefunden warum es so klappert daraufhin wurde mir noch eine Woche Wartezeit angegeben was ich natürlich nicht mehr gemacht habe jetzt wird das Fahrzeug nach Berlin zurück transportiert schade dass nicht mal ein fach Werkstatt von VW die Fehler finden kann.

... 4 5 6 7 8 9 10 ...