Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Dobrý autorizovaný servis VW - Auto Jarov

Dobrý autorizovaný servis VW

Rychlé vyřízení. - AAA auto

S ostravskou pobočkou jsme opravdu spokojeni. Pořídili jsme zde už třetí vůz a vždy vše proběhlo bez problémů. Rychlé vyřízení.

Za mě naprosto spokojenost. - AAA auto

Parádní výběr vozů a personál naprosto ochotný a nápomocný. Za mě naprosto spokojenost.

Nasel jsem cvo jsem hledal - AAA auto

Musim pochvalit! Nasel jsem co jsem hledal a jsem velmi spokojen se stavem v jakem to je, dik!

Perfektní služby - AAA auto

Dnes jsme si pořídili nové auto a jsme nadmíru spokojeni. Setkali jsme se s velmi příjemnými lidmi, kteří nám nabídli vozidlo přesně podle našich požadavků a vysvětlili nám všechny detaily skvělým způsobem. Prodávající byl zkušený a velmi ochotný.

Perfektní služby - AAA auto

Dnes jsme si pořídili nové auto a jsme nadmíru spokojeni. Setkali jsme se s velmi příjemnými lidmi, kteří nám nabídli vozidlo přesně podle našich požadavků a vysvětlili nám všechny detaily skvělým způsobem. Prodávající byl zkušený a velmi ochotný.

... - Auto Jarov

Dobry, dobry....jen by ta auta mohli zlevnit ....

Horší než no-name servis. - Auto Jarov

Kvalita služeb se po letech hodně zhoršila. Na Jarov jsem do nedávna nedal dopustit. Chyby typu, že se objednáte na lakovnu 14 dnů dopředu, chcete náhradní vůz při telefonické objednávce na termín a pak ho nemáte rezervovaný? Navíc servis Octavia a půjčena Fabia? Pojišťovna proplácí půjčovnu po dobu opravy nezbytně nutné. Mě ale řekli, že od druhého dne budu platit půjčovnu (zadní nárazník - výměna, lakování pojišťovna proplácí 4 dny - ověřeno na pojišťovně). Pak přijdete pro vůz, taky na termín a čekáte. Zaplatíte fakturu za opravu (DPH) a čekáte na platbu půjčovny a pak předání vozu. Proč? Další dvě hodiny zbytečně stráveného času v servisu. Přitom obě platby a předání do 10 min. Ještě navíc lístečkový systém. Ještě mi předali auto zaprášené, před předáním bylo umyté. Koberečky z interiéru v kufru, ale auto vysaté nebylo. Horší než no-name servis.

UŽ NIKDY !!! - AAA auto

Včera jsem jel 50 km, abych si prohlédl 6 vytypovaných vozidel, které se dle výběru na stránkách AAA AUTO nacházejí na pobočce v Ostravě. Světe div se, na ploše nebylo ani jedno z nich. Obsluze jsem ukázal svůj aktuální výběr v telefonu, odpovědí bylo, ze údaje jsou pouze orientační. Je jasné, ze takhle tahají zákazníky na prodejnu, aby jim prodali něco jiného. UŽ NIKDY !!!

Za mě super obchod - AAA auto

Koupil jsem Kia Ceed na splátky, bez problému vyřídili za dopoledne a já odpoledně měl auto připravený k vyzvednutí, za mě super obchod

1 2 3 4 5 6 7 ...