Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Příjemný personál - Autodraft

Příjemný personál na vše rád odpoví, poradí, velký výběr aut

Už nikdy víc. - Auto Jarov

Samotná oprava nebyl problém, ale vyřizování pojisné události bylo katastrofa. Na své peníze jsem čekal dva týdny od doby co jim je pojišťovna vyplatila. Už nikdy víc.

výsledek ujde - Auto Jarov

Vysoká cena a dlouhé čekání ale výsledek ujde

Autoservis Honda - mohu doporucit - Auto Jarov

Autoservis Honda - mohu doporucit

Děkuji panu Bolkovi - AAA auto

Děkuji panu Bolkovi

Pan Sroka super přístup. - AAA auto

Pan Sroka super přístup.

Rychlý nákup, auto jezdí. - Autodraft

Rychlý nákup, auto jezdí.

Prostě, vstřícnost, ochota a absolutní profesionalita. - Autodraft

Dobrý den, asi před měsícem jsem v Auto Draftu koupil tři roky starého superba. Tak jak jsem auto dovezl domů, tak s ním jezdím. Za ten měsíc jsem s ním najel asi 3000 km. Auto je úplně v pohodě (doufám, že to tak co nejdéle vydrží), normálně dokončím servisní interval podle servisní knížky. Už samotný prodej byl pro mě trochu nestandardní. Zkušenosti z áček máme asi všichni.Já mám bohužel zkušenost dvojnásobnou, prostě komu není radno... Kdybych věděl jak to probíhá v Auto Draftu, tak mě do áček nikdo nedostane. Prostě, vstřícnost, ochota a absolutní profesionalita. O autě nám prodejce řekl všechno, všechny doklady předložil a aniž bych o něco prosil, tak se mě prodejce sám zeptal, jestli chci zimní kola. Chtěl jsem. Upozornil mě na všechny oděrky a kosmetické vadičky v interiéru. Auto jsem mohl prohlížet jak jsem chtěl dlouho, jezdit jsem mohl jak jsem dlouho potřeboval. Všechno proběhlo bez jakéhokoli přesvědčování a ujišťování, tak jak to probíhá normálně u nechvalně proslulé konkurence. Pořád jsem s auta nadšený, vždyť vypadá jako nové a jezdí úplně parádně. Teď už vím, že další auto koupím taky v Auto Draftu. Všem můžu jen a jen doporučit. Kdyby všechno fungovalo v životě jako prodej aut v Auto Draftu, tak je svět boží.

příjemný personál - Auto Jarov

příjemný personál

Byli jsme zde se záměrem koupit auto.. - Auto Jarov

Byli jsme zde se záměrem koupit auto. S takovou neochotou jsem se ještě nikdy nesetkala. Nečekali jsme nic nadstandardního, tedy v případě prodejce ano. Nejenže jsme se museli se svým zájmem prodejci doslova vnucovat, ale ani tak jsme neuspěli. Přes všechen nezájem jsme se dozvěděli, že nám požadovaný automobil ani neobjedná. Nutno podotknout, že jsme nechtěli nic nadstandardního, nic extra, jen to, co mají v katalozích. Po dotazu "Jak dlouho bychom na automobil museli čekat", se mi dostalo odpovědi s přízvukem jako že jsme asi hluší, že nám auto prostě neobjedná. Z celého chování pana prodejce jsem tak rozčilená, že se budu zajímat o jejich importéra, aby i on věděl, kdo mu dělá takovou reklamu.

1 2 3 4 5 6 7 ...