Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Velmi špatné a neodborné jednání!!! - Dan a Syn

Velmi špatné a neodborné jednání!!!

Tuto prodejnu mohu vřele doporučit - DAVO CAR

Tuto prodejnu mohu vřele doporučit

Služby bez chyby - DAVO CAR

Služby bez chyby

Byli ksme na smyčce teto spolecnosti skvělé myti auta. - DAVO CAR

Byli ksme na smyčce teto spolecnosti skvělé myti auta.

Výborný přístup - DAVO CAR

Prodali jsme auto Suzuki S Cross této firmě.Vše proběhlo tak, jak jsme se telefonicky domluvili.Jednání bylo korektní a pohodové.Technik, který auto přebíral, byl velmi příjemný.Vše proběhlo k oboustranné spokojenosti. Pro výkup auta mohu firmu doporučit.

Prohlídka Vw polo - MAMA CAR

Domluvil jsem si prohlidku vw polo, říkal jsem prodejci že přijedu kolem 5 hodiny. Jedu 200 km, přijedu do bazaru v 17.15, najdu auto a koukam na něj, přijde prodejce a řekne auto je prodané, měl jste rezervaci do 5 hodin. Na otázku jestli ho stihly prodat za 15 minut uz odpověď nenašel. Děkuji MAMA CAR za hezký výlet!

Podvodníci - MAMA CAR

Zakoupený vůz, prý bez závad. Po 30km se objevil problém s spojkem, celková škoda 40 tisic a reklamaci neuznali. Jsou to podvodníci

Díky od vas auto už nikdy - MAMA CAR

Zatajený zniceny lak na Octavii.Auto bourané táhlo doprava, geometrie nepomohla.Diky auto od vás už nikdy!

Podhodnocena cena - MAMA CAR

Chtel jsem tam prodat zanovni auto tuzemske znacky. Při výkupu auta se na auto ani nepodivali a hned mi záměrně nabídli těžce podhodnocenou cenu. Neochota, evidentně jsem obtěžoval, byl jsem odbyt. Jednání těžce začátečnicke, neodborne a neprofesionální. Nedoporučuji

Inzerují auta, která nejsou k prodeji - AAA auto

Inzerují auta, která nejsou k prodeji. Během jednoho telefonátu je auto v Olomouci, během druhého v Ostravě. Nutí vás jít do bazaru ačkoliv vědí, že vybrané auto stejně není k dispozici a nepřivezou Vám ho. Záměrně odmítají rezervační poplatek online. Dokonce mi v telefonátu řekli, že by to pak nešlo poslat zpátky :D.

1 2 3 4 5 6 7 ...