Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Milý zaměstnanci, malý výběr. - Autobazar Zavadilka

Milý zaměstnanci, malý výběr.

Velké NE - Auto Jarov

Neslušné jednání zenstrany prodávajícího, co se tyče ukázky a nabízení vozu. Nepamatuji si jméno, ale vím ze tenhle bazar už nenavštívim.

Výborný bazar - DAVO CAR

Po internetu mě zaujal Vw passat, následně jsme se domluvili s operatorkou Cc na nezávazné rezervaci. Auto jsem měl připravené i s prodejcem, na nic jsem nemusel zdlouhavě čekat. Projeli jsme vůz, pan mi vše ukázal a odpověděl na veškeré mé dotazy. Následně mě předali do kanceláře, kde mě vzali také hned. Jako bonus byla výborná káva. Vše jsme probrali, do ničeho mě násilně nenutili,pouze nabídli různé produkty. Odjížděl jsem spokojený domu a určitě mohu říct, ze je to nejlepší bazar, který jsem navštívil a ze jsem jich navštívil spoustu. Velice profesionální úroveň. Moc vám děkuji.

Průměrný bazar - Auto Gruber

Prumerny bazar, jen jsem si nic nevybral. Dal jsem jim parametry a prý se mi ozvou.

Ok - Autobazar Vysočina

Vcelku fajn ceny i personal.

Podvodníci - BDK Auto

Tady to jsou slušní podvodníci. Jediný klady co to má je ze zaměstnávají slušného zaměstnance.

Žádná alternativa - Auto Diskont

Našim požadavkům neodpovídal žádný vuz ani žádný podobný. Nevybrali jsme si.

Průměr - Auto Jarov

Průměrný obchod s vozy.

Ok - Auto Steiner

Hodnotit zlatou střední cestou jak vozy tak chování zaměstnanců.

Auta ok, zaměstnanci ne. - Autobazar Zavadilka

Zaujala mě tu některá auta za slušnou cenu, jen decentně nepříjemný mladík mi zkazil náladu a chuť utratit peníze..

1 2 3 4 5 6 7 ...