Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Skvělý přístup zaměstnanců a rychlé vyřízení - AAA auto

Skvělý přístup zaměstnanců a rychlé vyřízení

Super prodejce. Doporučuji. - AAA auto

Super prodejce. Doporučuji. Doufejme, že auto vydrží.

passat 1.5 TSI, 110kW - AAA auto

Vyroben 10/2020, v 5/2023 mě vyšel na 450 tisíc, supr stav. Chválím hlavně zákaznický servis. Žádný vyvíjený nátlak, abyste si rychle něco koupili. Naopak - věnování, možnost nechat ukázat si víc aut atp

Superb - AAA auto

Měsíc zpátky jsem tu koupil Škoda Superb III 2.0TDi L&K 4x4, auto ve velmi pěkném stavu podlehlo kontrole v autorizovaném servisu s mým dohledem, auto bylo ve stavu v jakém ho inzerovali, tedy ve velmi pěkném stavu, cenovka nebyla nejnižší, něco málo jsem ukecal, ale na to v jakém stavu to auto bylo jsem dvakrát neváhal a vzal ho a určitě nelituju. Možná to není to až tak o bazaru ale spíš o konkrétních autech, je to kus od kusu. Přeji všem mnoho šťastně najetých kilometrů.

Nespokojenost - Auto Jarov

Sama mám špatnou zkušenost z roku 2011.Nyní si nechal přítel opravit auto,původní domluva byla 6 dní.Auto dostal téměř po třech týdnech.Měl sice k dispozici náhradní vůz,ale musel zaplatit nemalou částku za zbývající výpůjční dny.Včera mi potvrdil soused,že měl taky špatnou zkušenost s Auto Jarov.

Velmi příjemní lidé. - DAVO CAR

Velmi příjemní lidé. Na všechny nedostatky upozornili. Ani sebemenší nátlak na prodej. Profesionální jednání. Mohu vřele doporučit.

s autem jsem spokojená - DAVO CAR

Zakoupila jsem Peugeot 2008, s autem jsem spokojená, ale mám ho krátce takže uvidíme... Mile mně překvapil profesionální a vstřícný přístup pracovníků, příjemné prostředí, mohu jedině doporučit

Profesionální přístup a příjemné jednání ke klientům - Auto Jarov

Profesionální přístup a příjemné jednání ke klientům

byli vždy velmi milí a profi - Auto Jarov

Už druhé auto mám z Jarova, konkrétně ze Seatu a oba páni prodejci byli vždy velmi milí a profi

Spokojenost, rychlost jednání. - AAA auto

Spokojenost, rychlost jednání. Jednání proběhlo s p. Skotnicou a p. Sobaňským.

1 2 3 4 5 6 7 ...