Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Spokojen s panem Lejskou. - AAA auto

Spokojen s panem Lejskou.

Spokojenost s prodejcem Jindřich Holan - AAA auto

Spokojenost s prodejcem Jindřich Holan

Pěkná auta a obsluha super - Autodraft

Pěkná auta a obsluha super, byla sobota a i přesto jsem odjel s autem.

Doporučuji - Autodraft

Dnes kupovala dcera s přítelem, starší auto. I když přes inzerovanou dvouletou záruku, jim bylo řečeno, že je to chyba a záruka je pouze jeden rok, druhý by si museli dokoupit za 10000 Kč s čímž jsme nesouhlasili a po nesouhlasu, kdy jsme trvali na dvouleté záruce jak je uvedeno v inzeratě, nám tuto záruku s omluvou dali. A ještě sami od sebe vyměnili olej. Takže opravdu velmi solidní firma. Doporučuji

Neměl jsem nikdy problém - Auto Jarov

Neměl jsem nikdy problém. Jezdím jsem skoro od vzniku. Teď hlavně s motorkami. Jen je škoda, že nelze servis pro motorky objednat online. Jen pneu servis je trochu z drahých časů. Pneu na moto jsem sehnal o polovinu levněji než byla jejich nabídka. Což je dost. Jinak velice profesionální přístup pracovníků.

... - Auto Jarov

Rychlá výměna pneumatik, pokud jste domluveni na konkrétním čase. Hned v okolí kousíček je dobrá restaurace, kde jde tedy strávit čas, než je auto připravené. Jediné, co není moc ok je příjezd k areálu, kde se tedy pneu mění. Poprvé to bylo na infarkt. Křižovatka je tam tak komplikovaná, že takovou jsem jeste nezažil. Pokud tedy přijedete z nesprávného směru, budete mít co dělat, abyste se přinejmenším neztrapnili.

profesionální pristup - AAA auto

P. Michálek-příjemný, profesionální pristup

Děkuji - AAA auto

Děkuji panu Bolkovi s výběrem vozidla pro manželku. Děkuji

Spokojen s panem Šlaufem - AAA auto

Spokojen s panem Šlaufem

.. - Autodraft

V pátek jsem se dohodl na prohlídce auta na pondělí. Sami dali rezervaci na auto, poslali potvrzení schůzky. V neděli mi pak volali, že v pondělí chodit nemusím, protože auto je prodané, jelikož rezervace je možná jen na jeden den. Pokud bych to věděl, přijel bych v sobotu, ale při rozhovoru o tomto nepadlo ani slovo.

... 2 3 4 5 6 7 8 ...