Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Lhali mi - AAA auto

Snad kazdy s kym jsem prisel do styku mi lhal, nebo prekrucoval pravdu. Na takove praktiky v dnesni dobe opravdu uz nejsem zvykly. Pozitivne beru to, ze jsem ziskal zkusenost jak to nema vypadat a vim, komu se priste vyhnu obloukem. Zaroven s AAA take jejich sesterskym spolecnostem AutoDiskont a Mototechna.

Lháři - AAA auto

Kdykoliv jim zavolám kvůli inzerátu ze se mi líbí jedno auto a 99% mi říkají ze už to prodali a jestli by mi můžou nabízet jiné auto!!!!

. - AAA auto

Auto, které jsem v AAA koupila ani ne před dvěma měsíci, jsem právě odvezla do servisu. A považuji ze velké štěstí, že jsem při jízdě nezabila sebe nebo někoho dalšího, když mi auto zničehonic "chcíplo" a volant rázem zatuhl a nedal se ovládat. Tak asi tolik k AAA. Nenechte se dotlačit ke koupi, opravdu si auto řádně prověřte

Dráha auta - AUTO ESA

Auta dost drahá, prodejci dost nepříjemní. Upřímně nechápu jak to zde může fungovat. Byla jsem velmi zklamaná.

Stav - AUTO ESA

nevybral jsem, auto nebylo ve stavu v jakém bylo prezentováno

- AUTO ESA

Rezervace naprosto k ničemu, auto které jsem měl rezervované prodali a to jsem na pobočku dorazil hned druhý den !

Jedna hvězda - AUTO ESA

Škodovek je tu opravdu dost jak už je jasné z názvu, ale bohužel ceny jsou dost natažené. Jinde se dá pořídit o dost levněji. Proto dávám také pouze jednu hvězdu.

Super - DAVO CAR

Veliká spokojenost s procesem v bazaru, chováním zaměstnanců tak i s novým autem.

- MAMA CAR

Auta naleštěná, na pohled hezká, ale očividně investijí jen do vzhledu, mechanický stav naprosto odlišný,

Neprodavat - MAMA CAR

Tak tady opravdu auto nedavat na protiúčet. Špatný přístup.

... 2 3 4 5 6 7 8 ...