Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Vřele doporučuji a sám neváhám využít jejich služeb opakovaně. - DAVO CAR

Velmi dobrá zkušenost při prodeji firemního vozidla, profesionální team mladých prodejců, rychlé, věcné, vstřícné a přátelské jednání... nevím co víc dodat. Takhle jsem si jednání představoval a po té, co jsem zažil u nej..... prodejce v Praze, tak u DAVO Caru to je nebe a dudy. Vřele doporučuji a sám neváhám využít jejich služeb opakovaně.

V pohodě služby. - Auto Jarov

V pohodě služby.

Ochotní lidé - Auto Jarov

Ochotní lidé,kteří při problému nemají problém s vámi cokoli vyřešit či poradit.

Byly sme spokojeni s panem Skotnicou - AAA auto

Byly sme spokojeni s panem Skotnicou

Byli jsme spokojeni - AAA auto

Byli jsme spokojeni s obsluhou pana Skotnicy a pana Veselského.Dekujeme.

Spokojenost s koupí vozidla, jednala jsem s Panem Skotnicou. - AAA auto

Spokojenost s koupí vozidla, jednala jsem s Panem Skotnicou.

Doporučuji.. - DAVO CAR

Doporučuji..

Velice ochotný a příjemný zaměstnanci. - DAVO CAR

Velice ochotný a příjemný zaměstnanci. Mohu pouze doporučit

Vždy profesionální a vstřícný přístup - Auto Jarov

Autoservis,který se k mé absolutní spokojenosti stará jak o moje soukromé auto,tak o vozy služební.Vždy profesionální a vstřícný přístup, rychlý příjem v případě poruchy a vlastní odtahovka,která nikdy nespí.

Tady si vašeho času neváží - Auto Jarov

Auto nebylo opravené ve slbeny termín (technik Máša) nikdo mi to ani nazavolal. Nepřišel mi ani zakázkový list. Ztratil jsem zbytečně hodinu času. Tady si vašeho času neváží

... 2 3 4 5 6 7 8 ...