Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Spokojený s prodejcem Bártou. - AAA auto

Spokojený s prodejcem Bártou.

:-) - AAA auto

Vše v pořádku, děkuji

Byl jsem spokojenej - AAA auto

Byl jsem spokojenej s panem Šlauflem skvělá práce

Super přístup - Autodraft

Super přístup

Maximální spokojenost. - Autodraft

Auta jako nová, ochotný personál, rychlý nákup. Maximální spokojenost.

Před časem jsem si pořídila vůz na daném bazaru.. - Auto Jarov

Před časem jsem si pořídila vůz na daném bazaru. Byla jsem nadšena prodejcem, který pro nás udělal první poslední. Pokud budu potřebovat auto (což zatim nepotřebuji, jezdí skvěle) opět vyrazím právě tam ;-)

Sem uz opravdu nikdy. - Auto Jarov

Problem se zde zakoupenym vozem, ve kterem nebyl tempomat, ikdyz prodavano bylo jako vuz s tempomatem. Pristup k naprave neskutecny. 2x jsem u nich auto nechala nekolik dni bez napravy. Pri 3 navsteve, jiz tempomat namontovan. Nic mene za tento pristup a lzive informace pri prodeji vozu, sem uz opravdu nikdy.

Příjemný personál, doporučuji. - Auto Jarov

Příjemný personál, doporučuji.

Spokojeni s Bartou - AAA auto

Spokojeni s Bartou

• - AAA auto

Jakub Říha

... 2 3 4 5 6 7 8 ...