Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Leváci - MAMA CAR

Největší vady na autě mi přiznali až při podpisu smluv nějakém technickém stavu. To mi přijde jako těžkej podvod a ztracený čas. Samozřejmě jsem nekoupil.

Nikdy - Dan a Syn

Ne, jsem už opravdu nepojedu. BylJsem nespokojen ve všech směrech.

Nevychovanost - AAA auto

Hrozně nevychovaný pán co nám ukazoval vůz. Nakoupili jsme, auto za to ani nestálo.

Čekání - AAA auto

Na otevření auta jsme čekali asi třičtvrtě hodiny, to už nás odradilo a když zaměstnanec autě neviděl v podstatě nic jenom ho otevřel a šel zase pryč odjeli jsme.

Nedoporucujeme - AUTO ESA

Nedoporučujeme, je od známých jsem měl negativní recenze ale musel jsem se přesvědčit na vlastní oči a přesvědčil!

Hruza - AUTO ESA

Kdybyste hledali nějaké auto, aby se vám rozjebalo hned po vyjetí z vrat tak můžete navštívit tento bazar! Těžká nespokojenost!

Parádní myčka, resp. celé mycí centrum! - DAVO CAR

Parádní myčka, resp. celé mycí centrum!

- DAVO CAR

Nejvíce mě uchvátil velmi slušný a pozitivní personál. To už se prostě jen tak nevidí v ostatních bazarech! Zato Vám děkujeme zpříjemnili jste nám návštěvu u vás

Ne - MAMA CAR

Žádná kvalitně pěkná auta, na webu vypadají o hodně lépe než na místě

Zavřít! Zaměstnance pošlete na převýchovu! - Dan a Syn

Zavřít! Zaměstnance pošlete na převýchovu!

... 2 3 4 5 6 7 8 ...