Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Přístup pana Sklenáře byl vždy pozitivní. - Auto Jarov

Všechny potíže s mým autem byly vždy vyřešeny velmi rychle, ačkoliv se nejednalo a závažnosti. Přístup pana Sklenáře byl vždy pozitivní.

byl sem spokojen s vykupen - AAA auto

Prodal jsem vozidlo Škoda Roomster, byl sem spokojen s vykupen a cenou od pana Trnovskeho

Vše v pořádku. - AAA auto

Vše v pořádku. Doporučím kolegu Magnera a kolegyni Grochalovou.

Byla jsem spokojená - DAVO CAR

Byla jsem spokojená,věnovali se nám hned jak jsme přišli,personál usměvavý,vstřícný.Doufám,že mi auto bude dobře sloužit,až na malý zádrhel,při cestě domů,jsem si všimla malé dírky na skle předního okna spolujezdce.Tak nevím.

Jsem rád, že jsem se rozhodl koupit auto v tomto autobazaru. - DAVO CAR

Před rokem jsem si v autobazaru Davo Car koupil Octavii III (r. v. 2015, 135.000 km). Byl to dobrý nákup spolehlivého automobilu a za dobré peníze (200.000 Kč). Během roku, co s ní jezdím, nenastala žádná skrytá závada, nic se neporouchalo, auto mi dobře slouží a dělá radost (např. nedávno jsem se vrátil z 3.000 km dlouhé cesty do Itálie). Jsem rád, že jsem se rozhodl koupit auto v tomto autobazaru.

Profesionální přístup. Naprostá spokojenost. - Auto Jarov

Profesionální přístup. Naprostá spokojenost.

Super servis - Auto Jarov

Super servis

Velmi děkuji. - AAA auto

Pan Denis Veselý byl velmi vstřícný a ochotný. Velmi děkuji.

byli jsme spokojeni. - AAA auto

Dnes prodán VW Golf. Věnoval se nám pan Trnovský, jednání bylo transparentní a příjemné, byli jsme spokojeni.

výborná domluva. - AAA auto

Prodal jsem Hondu Civic . S p. Trnovskym výborná domluva.

... 3 4 5 6 7 8 9 ...