Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

NE - Gregi auta

Koupil jsem starší Corsu pro dceru k osumnáctinám. Prý po servisu ,dobrý stav... Dojel jsem domů a už nenastartoval. V servisu diagnostika nic nepíše, tak mi mění denně díly na zkoušku, zatím nic. V Gregi mi řekli ať si vypíšu rekkamační formulář, na posouzení mají 30 někdy i 60 dní. NEDOPORUČUJI !!!

Firmu AutoDraft mohu každému jen doporučit - Autodraft

Firmu AutoDraft mohu každému jen doporučit, rychlé, vstřícné a profesionální jednání a přístup. S koupeným vozidlem (VW Sharan) jsme spokojeni, drobná závada okamžitě vyřešena na náklady prodejce v servisu Krafter u pana Jindříška (velice ochotný a šikovný, prostě profík), vše bez sebemenších problémů. Po zkušenostech s jinými prodejci ojetých vozidel nesrovnatelný přístup. Jen více takovýchto firem v ČR.

No já osobně na autodraft nic hezkého říct nemůžu... - Autodraft

No já osobně na autodraft nic hezkého říct nemůžu. Chtěl jsem jedno jejich auto v únoru a přijel se na něj podívat s člověkem, co se ověřováním aut živí. Přijel jsem vlakem, počítal jsem s tím, že si auto odvezu. Přístup prodejce hodně odtažitý. Chtěl jsem auto se studeným motorem (domluveno předem telefonicky), ale bylo úplně zahřáté (olej na 80°). Prý to muselo být kvůli vyjetí z garáže. Po prohlídce auta a zkušební jízdě jsme najednou nemohli na rampu, protože je plná. Jinak auto mělo rozpadlý panel s tlačítky na okna ve dveřích řidiče, bylo bourané na pravý zadek (bylo v knížce jako oprava škrábanec) a proto taky divně dovíraly páté dveře... No tak jsem šel pryč a koupil B8 jinde. Oni v autodraftu hodně prodávají a proto si nemusí hlídat každého zákazníka. Když nekoupí jeden, koupí to jiný. Proto bych byl u nich dost opatrný.

Lepší přístup jak v Pyramidě Průhonice.:-) - Auto Jarov

Lepší přístup jak v Pyramidě Průhonice. Aspoň si mě všímali a odpovídali na dotazy :)

Honda Moto-Doporučuji - Auto Jarov

Honda Moto-Doporučuji prodejce pana Svobodu.Ochotně vám poradí a není ani na něm vidět,že ho otravujete jako to je u jiných.

Velká spokojenost s panem Sedlářem. Díky - AAA auto

Velká spokojenost s panem Sedlářem. Díky

Spokojenost - AAA auto

Spokojenost s panem Srokou, velmi příjemné vystupování.

Plná spokojenost s přístupem - AAA auto

Plná spokojenost s přístupem pana Šlaufem!

perfektni sluzby a pristup - Autodraft

perfektni sluzby a pristup, zakaznicky servis na supr urovni. co reknou plati, ferove jednani na urovni. dekuji a doporucuji!

Příjemní prodavači - Autodraft

Příjemní prodavači, upřímně řekli kde je jaká chyba. Přistavili několik aut na porovnání.

... 3 4 5 6 7 8 9 ...