Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

snaží se - Autodraft

Specializace na škodovky a wv,převzaté operaky,ceny jak co a jak kdy.nicmene snaží se.

Jsme moc spokojený. - Autodraft

Sháněli jsme auto.Měli velký výběr, tak že jsme si hned vybrali. Jsme moc spokojený.Hned se nám věnovali sepsala se smlova a za hod jsme odjížděli s novým autem!!!

Skvelá čerpacia stanica - Auto Jarov

Skvelá čerpacia stanica

Prostě najlepsi - Auto Jarov

Prostě najlepsi

Děkujeme panu Bolkovi - AAA auto

S manželem děkujeme panu Bolkovi

☻ - AAA auto

Spokojen s panem šlaufem

:-) - AAA auto

Děkuji p Bolkovi s výběrem nového vozu

Doporučuji. - Autodraft

Spokojenost s nákupem VW Golf GTD. Před nákupem jsem se byl na auto 3x podívat. Vždy jej ochotně přistavili, i když jsem nebyl předem rezervovaný. Po finální prohlídce, zvednutí na heveru a projížďce jsem do hodiny s autem odjížděl. Za mě férový přístup. Nikdo vás nikam netlačí, nikdo vás nenutí k nákupu. Auto si můžete v klidu prohlédnout třeba s mechanikem bez přítomnosti Audodraft. Marketingové aktivity, kvalitně zpracovaný web a čtivé texty jsou jen třešničkou na dortu. Doporučuji.

Byl jsem mile překvapen.. - Autodraft

Byl jsem mile překvapen, jak jsou zde vstřícní k zákazníkům. Velký výběr. Ochota. Včetně servisu. Doporučuji!

Takhle si opravdu sluzbu autorizovaneho servisu nepredstavuji. - Auto Jarov

Aktualni zkusenost se servisem Audi: rezervoval jsem si termin pres callcentrum a po prijezdu jsem od pracovnika servisu dostal informaci, ze "cas rezervace neni cas servisu", ze ted maji plno a prijde na me rada "nejdrive za hodinu ale nemuze to zarucit". Takhle si opravdu sluzbu autorizovaneho servisu nepredstavuji.

... 3 4 5 6 7 8 9 ...