Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Ztráta času ... - AAA auto

Ztráta času ...

Vubec bych tam nic nekupoval - Dan a Syn

Vůbec bych tam nic už nekupoval koupil jsem tam auto mělo praskly oba přední kotouče, rychle se mi snažil udělat úvěr a pak jsem si odvezl zajíce v pytli. Dlouho na něj budu vzpomínat...

- AUTO ESA

byť jsme zde pořídil auto nakonec, tak toho lituji, do měsíce jsem ho raději prodal, jelikož z toho 3 týdny stálo v servisu, buď turbo nebo startér, furt něco.. konkrétně VW Golf VII

Esa nezklamala... - AUTO ESA

esa opět nezklamala, přijel jsem na domluvenou schuzku, že bude vůz připraven a ejhle? auto nikde, koupeno před hodinou...

Vřele přijetí hned na startu - DAVO CAR

Vřele přijetí hned na startu a veškeré služby také skvělé.

kašpárci - AAA auto

Pokud jste arogantní, nepříjemný pablb nerozumící autům, máte velkou šanci se stát zaměstnancem Aček. Na výkup tam nejezděte nebo si projeďte více bazaru a v Ačkach se stavte pouze pro pobavení :)))

Nedoporučuji - Dan a Syn

Nedoporučuji nákup vozu v tomto autobazaru. Zakoupil jsem tam stočený vůz a měl jsem s ním spoustu problémů.

Natažene ceny - AUTO ESA

Ceny nabízených vozů mi přijdou dost natažené. A co se týče komunikace po telefonu.., no škoda slov. Jedna hvězda jak vyšitá a to můžou být rádi, že nejde dát ještě méně!

Klabava reklama - AUTO ESA

Klamavá reklama, úroky u půjček téměř 1/3 navíc, je lepší si půjčit u banky s 5% úrokem a koupit za hotové jinde, čtyři hodiny bezvysledneho čekání, auto zamluvene predem prodali, další ani neprivezli z Českých Budějovic. Odjeli jsme bez auta a naprosto zklamání přístupem. Auto již sháníme jinde, financujeme půjčkou u čs.

- DAVO CAR

Zamluvený vůz jsme vyzkoušeli, nechali sami prověřit, vše ok. Přístup zaměstnanců byl skvělý, domluva bez problémů. Celkově tedy za nás maximální spokojenost po všech stránkách.

... 3 4 5 6 7 8 9 ...