Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Zlatý stred - Auto Gruber

Velky výběr, dobře kafe ale je to daleko, špatná trasa - kolony

Ok - DAVO CAR

Davocar i s benzinkou, paráda. Mohu doporucit

Mamacar - MAMA CAR

Výborné a rychlé jednání.

Pracující zaměstnanci které otravuje jen to že na ne mluvíte. - MAMA CAR

Pracující zaměstnanci které otravuje jen to že na ne mluvíte.

Ok - Autobazar Vysočina

Normálně autobazar, koupili jsme si Škoda fabia jsme vcelku spokojený. Jediné co bych mohla vytknout chování prodejce nebyl zrovna zdvořilý.

Ok - Autobazar California

Ok

Personal - Auto Diskont

Hrozně pomalý personál, než jsme se vůbec něco dozvěděli uplynula hodina tím pádem jsme odjeli bez výsledku domu.

Super - DAVO CAR

Hrozně mě zaujal celý areál, opravdu krásné celé. Máme ozkoušenou myčku resp. mycí centrum a také servis. S obojím jsme opravdu spokojený ve všech směrech jak s chováním zaměstnanců tak s výslednou práci.

Nikdy - Dan a Syn

Tak tenhle bazar to obloukem jsou to podvodníci a zároveň Podfukáři kteří vás chtějí jenom obrat o peníze! Osobní zkušenost!

Nic moc - Auto Diskont

Nic moc

... 3 4 5 6 7 8 9 ...