Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Špatný - AAA auto

Prodejce nevědí nic o autěch, vrznou vám papíry a Čtěte. To tam ti prodejci nemusí vůbec být.

Pomalý a drzy personál - AAA auto

Pomalý a drzy personál

Reklamace - AUTO ESA

Prodali nám auto které se nám zatáčce vysypalo, nebylo levné. Teď řešíme reklamaci a v podstatě se s námi baví až nějaký 30. den aby nevypršela lhůta.

Negativní recenze - AUTO ESA

No jo esa co víc dodat těm negativním recenzím. Mohu jedině souhlasit, jsem jsem se přesvědčil! Ten bazaru už nenavštívím.

Perfekto - DAVO CAR

Úplně jsme tady perfektně vůz máme už půl roku a jsme velmi spokojeni, navštívili jsme i servis na nějaké běžné věci a tam jsme také spokojený.

- DAVO CAR

Hrozně mě baví celý proces když jsme byli koupit nový auto. Že se mi to líbilo a hodnotím velmi kladně. Co se týče nového auta taktéž výborný stav.

Zbytečná cesta a čas - MAMA CAR

Zbytečná cesta a čas

Chování hrozné odjeli jsme - Dan a Syn

Chování hrozné odjeli jsme

Nespokojenost s prodejem mého vozu. - AAA auto

Nespokojenost s prodejem mého vozu.

Děs běs a hruza - AAA auto

Děs běs a hruza

... 3 4 5 6 7 8 9 ...