Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Byl jsem spokojen s panem Šlaufem - AAA auto

Byl jsem spokojen s panem Šlaufem

Ještě jednou děkuji. - Autodraft

Dobrý den, chci tímto poděkovat p. Janotovi. Před dvěma lety jsem koupil VW Passat, se kterým jsem najel téměř 100 tis km. Stav auta přesně odpovídal poskytnutým informacím před koupí. Nyní jsem opět zakoupil VW Passat a velice si vážím vstřícného přístupu při prodeji. Ostatním kupujícím můžu doporučit služby této společnosti a jednání s profesionály které jejich práce baví. Ještě jednou děkuji.

DOPORUČUJI - Autodraft

Pokud chcete ojeté auto nejraději VW tak určitě do Autodraftu. Auta ve skvělém stavu, jasná historie a profesionální přístup k zákazníkům. Před měsícem jsem tam koupil VW Passat kombi DSG - nájezd cca 4 tis.km Francie, Itálie a ČR bez jediné byť drobné závady. Spotřeba v pořádku. DOPORUČUJI

Solidní jednání. - Auto Jarov

Solidní jednání. Vše předvedeno a ukázáno.

:-) - Auto Jarov

Hreb z dalnice D8, pneuservis AutoJarov dobre zalepil, jedeme dal

Naprosto spokojen - AAA auto

Naprosto spokojen s pany Lejskou a Najerem, vrele doporucuju

Velká spokojenost s panem Lejskou - AAA auto

Velká spokojenost s panem Lejskou

Spokojen s panem Jumarem. - AAA auto

Spokojen s panem Jumarem.

Výměna vozu - AAA auto

Moc milý a ochutný personál. Jeli jsme sem prodat náš starý vůz a jen tak se podívat co na pobočce mají. Odjíždíme domu s novým vozem a naprostou spokojeností.

Vřele doporučuji. - Autodraft

Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji.

... 5 6 7 8 9 10 11 ...