Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Jsme velmi spokojeni. - Autodraft

Auto ( VW Passat ) jsme koupili před měsícem. Jsme velmi spokojeni. Profesionální přístup. Doporučuji.

Velice profesionální přístup☺ - Auto Jarov

Spokojenost!!!!!Mám od Vás fabku a super!!!!Velice profesionální přístup☺

Autosalon vřele doporučuji. - Auto Jarov

Autosalon hodnotím velmi pozitivně. Nabízené vozidlo bylo přesně ve stavu, který byl inzerován. Příjemné a rychlé jednání, ochota a zájem o zákazníka na prvním místě. Děkuji hlavně panu Mitregovi, který byl 100% připraven a během pár hodin jsme vybavili jak zkušební jízdu, financování a všechny potřebné náležitosti tak abych s vozem rovnou odjela. Autosalon vřele doporučuji.

Byl jsem spokojen. - AAA auto

S poskytnutými službami pana Petra Jumara jsem byl spokojen.

Dnes jsme řešili koupi auta - AAA auto

Dnes jsme řešili koupi auta ,velká spokojenost s panem Bartou a celým kolektivem.

Pan barta mily a privetivy - AAA auto

Pan barta mily a privetivy

Vše super, byli jsme moc spokojení - Autodraft

Vše super, byli jsme moc spokojení

Včera jsme si zde koupili naše nové auto. - Autodraft

Včera jsme si zde koupili naše nové auto. Vše bylo super náš prodejce Ondřej nám vše vysvětlil, ukázal a vše jak jsme se domluvili tak splnili. Všem doporučuji tuto firmu je to ukázka toho jak jde ojetá auta prodávat profesionálně děkujeme.

Super služby - Auto Jarov

Super služby

Perfektní ! - Auto Jarov

Perfektní ! Dobrý den,dovoluji si oslovit vedení Auto Jarov s mou zkušeností ve vaší firmě.Na doporučení jsem přijela se starým BMW Compact a s přáním si vybrat v prodejně Hondy asi HR-V.Po srdečném přijetí p.vedoucího Jiřího Pichla jsem se dostala do odborného poradenství p.prodejce Lukáše Mazaného . Nyní mám dle jejich doporučení Honda Civic,jsem naprosto nadšená a to jen díky jejich ochotě a trpělivosti s nerozhodným zákazníkem a ještě k tomu v ženském provedení.Děkuji , budu dále doporučovat váš profesionální obchod a přeji další spokojené klienty ! S pozdravem Dr. Helena Soldánová

... 6 7 8 9 10 11 12 ...