Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

... - AUTO ESA

První návštěva auto ESA šterboholy levné vozy byla skvělá pan co nám ukazoval auto byl příjemný řekl nám popravdě ze auto bylo lehce bourané ale na první pohled bylo vidět ze se o nej někdo staral s láskou tak jsme ho vzali už nám jezdí rok bez problému a hlavně bez výdajů. Proto jsme se rozhodli ze navstivime ESA znovu při koupi druhého auto, bohužel jsme tentokrat zamířili do většího bazaru ve sterboholech. Opět pan byl hrozné příjemný vybrali jsme si Octavií 2 1.9 tdi, auto zachovalé moc hezké po prijedu domu přišla první chybička zadní levé okno po uzamčení vozu samo sjizdelo dolu. Když jsem se druhy den vydala na pobočku aby mi to opravili pan mi řekl ze si na internetu musím vyplnit reklamacni formulář a do 3 dnů se mi ozvou, zrovna hrozné pršelo a já říkám jak mám nechat celou noc v dešti otevřené okno řekl mi ze si tam mám dat igelit po návratu domu jsme se rozhodli ze necháme opravit auto jinde jenže přišla další věc přestal fungovat ventilátor řekli jsme si OK necháme to vše opravit u naše automechanika a bude. Když přijel další den automechanik zkontrolovat auto začala do toho všeho svítit ještě kontrolka oleje. Automechanik si auto odvezl s tím ze vše opraví a vše zkontroluje ne jenom ze našel v autě papír z převzetí vozu od prodávajícího do auto ESA kde bylo napsáno ze ventilátor je nefunkční na což jsme nebyli upozornění ani v papíru o stavu technickém stavu to nebylo ale přišel na to ze je zaneseny filtr pevných částic na což se samozřejmě reklamace nevztahuje. OK necháme to opravit přece na uto nebudeme jen koukat ale po zjištění toho ze do auta v bazaru místo nafty nalili benzin nás už vážně dostalo. Po této zkušenosti už nikdy víc !

Hruza - AAA auto

Auto, které jsem v AAA koupila ani ne před dvěma měsíci, jsem právě odvezla do servisu. A považuji ze velké štěstí, že jsem při jízdě nezabila sebe nebo někoho dalšího, když mi auto zničehonic ""chcíplo"" a volant rázem zatuhl a nedal se ovládat. Tak asi tolik k AAA. Nenechte se dotlačit ke koupi, opravdu si auto řádně prověřte!

- Dan a Syn

Nikdy více bych si tam už nikdy nic nekoupil a servis taky nedoporučuji.nikdy nevěříte ničemu co vám povidaji. Mám s nimi zkušenosti dost problematické a opravu auta sem snema řešil 2roky a dodám ze sem měl problem i z výměnou motorového oleje. Po ujeti 50km sem měl olej vsude jen ne v motoru a pak teprve přišli další problémy ale už to neřeším ale příště bych už tam nic nakupovali ani kdyby tam měli auto za půl ceny

... - Dan a Syn

Měl jsem zájem o Škodu Roomstra ale později ještě před prohlídkou jsem si všiml na jedné z fotografií koroze v zadní části jak blatník tak nárazník a docela velká, okamžitě jsem je kontaktoval ale reakce žádná, jel bych skoro 200 km a pak mě nabídli tento vrak kde o nějaké korozi nebylo ani řádku a přitom tam byl psaný perfektní stav, už jen že fotografie obsahují pohled pouze z venku je docela úsměvný, vnitřek auta, kufr, techničák, vůbec nic, takže takto vypadá česká slušná rodinná firma,nedoporučuji

Druhé auto - DAVO CAR

Koupil jsem v Davocaru už druhé auto, a zatím musím zaklepat, ale žádný problém nenastal. Sice se nám podařilo zapomenout tam servisní knížku, a člověk z prodeje byl tak ochotný, že nám ji dovezl domů. Jinak vše proběhlo v normě a k naší spokojenosti. Jo a nejsem jejich zaměstnanec ;-)

- DAVO CAR

Super jednání v servisu.

MAMA CAR - MAMA CAR

Docela mě zaráží hodnocení společnosti Mama car,které zde čtu.Nemyslím si ,že jsme měli štěstí na člověka, který se nám věnoval. Vše proběhlo naprosto v pořádku. A jsme spokojení.Taky upozorním ,že to není první auto,které jsme kupovali, nebo prodávali. Jenom jsme tam nenechali k prodeji naše původní auto. Naprostá ochota a vstřícnost.Vše na čem jsme se domluvili sedlo.

težce neochotný personál. - MAMA CAR

težce neochotný personál. Kdyby mi alespon trochu poradili třeba bych si vybral.

Katastrofa - AAA auto

Absolutní katastrofa... z nebouraného auta po 1. majiteli se vyklubalo auto bourané a po 3. majiteli, přístup tragický. Na společnost fungující ve 21. století absolutní znevážení zákazníka.... SILNĚ NEDOPORUČUJI ! !

- AAA auto

Vyhlédli jsme si tři roky starého Passata (dovoz z Francie) a nechali jsme si ho dovézt na prohlídku do svého servisu. A nastalo překvapení. 1. Bylo manipulováno s elektronikou auta, podezření na stočení kilometrů. 2 Auto bylo prezentováno jako nehavarované - objeveno lakování na více dílech. 3. U auta byla papírová servisní knížka. Dle razítka v ní jsem kontaktoval servis ve Francii a toto auto oni neznali. 4. U Volkswagenu jsem nechal auto prověřit dle VIN kódu. Výpis ukázal, že auto má u VW záznam pouze z předprodejní přípravy ze dne prodeje. Žádné další údaje VW k tomu vozidlu neeviduje - buď úmyslně, nebo auto nejezdilo na pravidelný servis do VW. Resumé - nic od nic nebrat, doporučuji spíš např. AutoDraft v Parze Vršovicích.

1 2 3 4 5 6 7 ...