Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

velký výběr aut i moto - Auto Jarov

velký výběr aut i moto

profesionalni tym. - Auto Jarov

profesionalni tym. nechali me ridit novyho kodiaqa. a maji ho ve verzi 1.4 turbo. Body plus oproti ostatnim

Super spolupráce s panem Jakubem Říhou - AAA auto

Super spolupráce s panem Jakubem Říhou

Vysoká spokojenost s panem Petrem Jumarem - AAA auto

Vysoká spokojenost s panem Petrem Jumarem

Nedoporučuji!! - Autodraft

Nedoporučuji!! Chtěla jsem si zde koupit auto, několikrát se prodalo, tak jsem se rozhodla, že tedy zaplatím nevratnou zálohu a risknu to! V sekci auta na cestě se po nějaké době znovu objevilo auto o které jsem měla zájem. Volala jsem tedy prodejci abych se informovala a ten mi přislíbil že auto omrkne a do půl hodiny mi zavolá zpět, že druhý den bude v prodeji. Nikdo mi nezavolal!!! A když jsem druhý den volala,(hned při otevírací době) abych na něj složila zálohu, tak mi jiný prodejce arogantně oznámil, že už na něj má zákazniky!! (vyznělo to :jako co se diviš!) Z mého pohledu, otřesné jednání. Asi tam mají pořadník pro VIP zákazníky.

Doporučuji! - Autodraft

Naprosto perfektní stav vozu a skvělá cena. Velmi příjemní a ochotní prodejci, kteří na Vás netlačí. Po návštěvách v AAA a dalších podobných bazarech se stav vozů a celkový klientský servis nedá vůbec porovnávat! Je super, že něco takového v ČR existuje. Doporučuji!

S prodejci skvělá zkušenost. - Auto Jarov

S prodejci skvělá zkušenost. Uvidíme, jaký bude v budoucnu servis.

Hodnocení pro Seat prodejce - Auto Jarov

Hodnocení pro Seat prodejce

:-) - AAA auto

pan Jakub Říha byl velice vstřícný a ochotný...mám z nákupu vozu velice dobrý dojem i po stránce zaležitostí spojené právě kolem prodeje.

Velmi spokojen s panem Šlaufem - AAA auto

Velmi spokojen s panem Šlaufem

1 2 3 4 5 6 7 ...