Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Moderní bazar - DAVO CAR

Krásný areál a auta!

Nedoporučuji - Auto Diskont

Když jsem si šel vybrat Jeep Grand Cherokee. Protože jsem přišel v montérkách ani se se mnou nebavili. Přitom peníze jsem měl u sebe. Fakt hrozný.

VW touran - Autobazar Arho

Dlouho jsme s manželem vybíeali a hledali rodinné auto jako je touran. Tady měli v nabídce sice bílou barvu, ale ujeto mělo jen do 100tis takže jsme dlouho neváhali a koupili. Zatím jsme spokojeni a doufám, že dlouho budeme.

úvěr ne - AUTO ESA

Naslibovali nám, že prej udělaj úvěr a pěkný hovno, milion papírů s sebou a pak nic. Ceej den v hajzlu.

VW Polo - AAA auto

Zakoupili jsme v Praze Volkswagen Polo a zatím naprostá spokojenost.

Dobrý - AUTO ESA

Komunikace po telefonu dobrý, ochota dobrý, jednání dobrý, stav vozu dobrý, cena dobrý.

Bez problému - MAMA CAR

dlouho jsem jezdil po autobazarech a nakonec jsem se již po druhé vrátil sem a nelitutji

5 - MAMA CAR

Supeeer!

rychlý postup - AUTO ESA

Z ostatních autobazarů jsem byl zvyklý na dlouhosáhlé čekání při procesu kupování auta (AAA). Zde mě tedy mile překvapilo, že jsem byl už za půl dne hotový (v AAA od rána od osmi do zavíračky).

Fér služby - Autobazar Arho

S kamarádem jsem hledal dlouho auto, které by mi vyhovovalo. On je automechanik a vzal jsem si ho ssebou pro případ, že bych se při koupi vozu mýlil. V arho v Praze jesm narazil na oktávku a i můj kamarád byl pro. Navíc ochota a férové jednání prodejců se mi zamlouvalo, není co dodat, koupil jsem a jsem spokojený i s cenou.

... 165 166 167 168 169 170 171 ...