Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Vpohodě - Auto DUO

Pohodovej prodavač nám nabídl za dobrou cenu mondeo. Po dobrém prozkoumání jsme ho nakonec koupil a jezdí už půl roku vpohodě.Dal jsem totiž na dobrý doporučení známého.

Rodinné autíčko - Autobazar Arho

Renault mégane to jsme vždycky chtěli jen jsme ho dlouho sháněli aby nám vyhovoval i cenově. Pak jsme se stavili v Arho a našli hned dva vozy, sice v černé barvě, ale za 180tis což byl strop, a taky výbava byla super. Zatím jezdí i když ho máme jen asi 3 měsíce.

prodejci - DAVO CAR

skvělý přístup prodejce, věnoval se mi skoro hodinu,vše mi perfektně vysvětlil a ukázal.

moderní bazar - DAVO CAR

Když jsme jeli z výletu tak jsme zavítali do Davocaru, jen tak na čumendu, a už teď vím kam pojedu vyměnit svoje staré auto. Fakt moc milí lidé a bazar moderní a pěkný.

Chválím - AUTO ESA

Kupovali sme Craftera a všechno v pořádku

Nikdy víc!!!! - Auto Diskont

Mám auto na splátky, koupené před 15 měsíci, polovinu doby je v servisu, pořád nějaké "skryté" vady. Kdo chce přijít o prachy a poslední nervy, tak honem sem!!! Jinak ne.

OK - AUTO ESA

Zatím vše vpoodě a kia jezdí a žádné problémy s tím nejsou. Papíry taky vpořádku a já jsem spokojený.

Nikdy! - Autobazar Arho

Jsem nepoučitelná! Už jsem tady jednou byla a dopadlo to blbě, byla jsem akorát naštvanáprotože jsem nic nesehnala a taky mi chtěli prodat jakýsi zmetek. No a já kráva blbá po půl roce tam jdu zas a světe div se stejná písnička. Zase nic a přemlouvání. Příště nebrat!

Oplík - AAA auto

Slyšel jsem už hodně, ale jelikož na net moc nedám, a na nějaký recenze už vůbec ne, vzal jsem si mechanika kamaráda a skočil do áček. Měl jsem vybranýho "oplíka" za slušnou cenu. Po zběžné kontrole a ověření všech náležitostí jsem koupil. A ani trochu neremcali. Nyní již pátým rokem jezdím a vše vpo a mimo běžnou údržby, jsem nemusel investovat vůbec nic. Takže za mě AAA ano.

super kup - DAVO CAR

S autem i prodejem u vás jsem moc spokojený.

... 168 169 170 171 172 173 174 ...