Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Super zkušenost - DAVO CAR

Mohu doporučit. Prodejci jsou proškoleni přesně tak jak je potřeba a zodpoví Vám každý dotaz. Jsou ochotni Vám ukázat více vozů, a vše Vám vysvětlí. Chválím krásné a moderní prostředí. Pokud bych potřeboval, koupím auto opět u Vás.

Parádní kup - DAVO CAR

Rozhodě doporučuji!!! Velmi kladná zkušenost s tímto autobazarem. Auto jsem zde koupil již podruhé a vždy vše v pořádku. Musím pochválit velmi příjemného prodejce pana Trpku. Vše vysvětlil a jdnal narovinu.

Nenene - AUTO ESA

Auto neodpovídalo popisu na internetových stránkách, cena byla taky příliš vysoká a nakonec jsem odešel velmi zklamaný a znechucený. Po mém upozornění že foto není takové jako realita tak se se mnou dokonce ani moc nebavili a řekli že to auto už je prodané. Takže jsem se rozhodl, že do tohoto aotobazaru už nikdy nepůjdu. Stejně jsou to všichni stejní šmejdi.

OK - Auto DUO

Mám už druhý vůz z bazaru DUO, zatím vše ok takže hodnocení dobrý.

Opel - Autobazar Arho

Koulila jsem si tady už své druhé auto a vždy jsem spokojená, nejen s vozy, ale i s prodávajícím. Ten byl vždy milý a poradil mi co a jak.Můj oplík jezdí jako čert a nenechal mě zatím nikde na holičkách a to je důležitý.

4 - MAMA CAR

Dobrá auta. Dá se vybrat.

Clio - AUTO ESA

Hledala jsem nějaký malý vůz, jen pro mě. Našla jsem renault clio v červené a jsem spokojená. Jezdí jak má a zatím žádná oprava. Takže jsem spokojená.

Škoda octavia - AAA auto

Před rokem jsem koupil v autobazaru v Olomouci škodu octavia II. Vše vypadalo skvěle, s nákupem jsem byl spokojen až do chvíle, než mi automatická převodovka po roce vypověděla službu. Musel jsem ji vyměnit za novou a cena taky nebyla zrovna za hubičku. Myslím, že servismani by na tohle už měli upozornit při koupi.

ok - DAVO CAR

Na auto jsme se přijeli podívat až z Brna, bohužel jsem s ním nebyla příliš spokojená. Poté jsme projeli ještě další které se zalíbilo a koupili jsme.

Auto z áčka - AAA auto

Mám auto z áčka už přes rok a kromě výměny olejového filtru jsem nemusel nic měnit. Takže zatím spokojen.

... 167 168 169 170 171 172 173 ...