Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

prohlídka - DAVO CAR

Ve Vašem bazaru jsem si zatím auto vybrala a projela. Na vůz jsem si zatím složila zálohu a vrátím se pro něj. Musím ho prostě mít! :-)

Velký výběr - AAA auto

Mají hodně vozů na výběr to se mi líbí. Milý personál. Zkušební jízda taky dobrá. Auto jsem ale nakonec nekoupil, bylo moc drahé.

Šlo to - AUTO ESA

Nic nenutí, nechali nás v klidu se podívat a vybrat. Zkušební jízda na pohodu, takže sme auto koupili.

Naleštěný auta - Autobazar Arho

Všechny auta akorát naleštěný jen aby se prodaly a to je tak všechno.Hned první ani nenastartovalo a druhýmu smrděly sedačky.Prodejce ani nevěděl o čem je řeč.No takže příště jdu jinam.

Chválím - DAVO CAR

Chválím přístup všech zaměstnanců. Kupoval jsem zde vůz a starý dával na protiúčet. Byl jsem mile překvapen přístupem prodejce pana Hájka. Vůz jsme společně prošli a následně projeli. Nemám co bych vytkl.

Naše fabie - Autobazar Arho

Vyhlédl jsem si fabii za dobrou cenu a druhý den se jel podívat, ráno jsem ještě volal abych se ujistil, že tam je. Auto pro mě bylo nachystané, personál milý, tak Vše ok.

Super - AUTO ESA

Příjemné prostředí a rychlé jednání.

Dobrý - AAA auto

Mám z áčka už druhé auto. Zřejmě jsem měl štěstí. Nemám prostě co bych vytknul.

Nic moc - DAVO CAR

Co dodat. Bazar..

Bonusy navíc - AAA auto

Při koupi auta mi dokonce nabízeli letní pneu, což oceňuji, ale zjistil jsem, že mi je nenapsali do smlouvy. Když jsem na to upozornil, chvíli trvalo, než jsem je přesvědčil a oni to zapsali do smlouvy.

... 169 170 171 172 173 174 175 ...