Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Zlatý střed - Autobazar Arho

Nebudu moc chválit ani zatracovat. |všechny auta jsou prostě ojetiny a nikdo neví co si vlastně koupil.Já mám auto z autobazaru arho. Zlatý střed.

Nedoporučujeme - Auto Diskont

Koupili jsme sice starší auto, ale když už napíšou, že klimatizace jede, tak by měla jet! Stejně jako el.stahování okýnek, na reklamaci už nemáme sílu,

Solidní jednání - AUTO ESA

Koupila jsem si auto v bazaru esa a myslím, že jsem udělala dobře. I jejich chování bylo solidní, nemám nějaké výtky.

Co si má člověk myslet - AAA auto

Byl jsem v Ostravě prodat auto. Nabídli mi dobrou cenu 11000. Zlom nastal v momentu, kdy ten chlápek musel odběhnout a přišel jiný. Ani se na to auto nepodíval a rovnou mi řekl, že mi dá maximálně 80. No tak to mě tak nasralo, že jsem se sebral a jel pryč. Nemám slov.

Ojetinka - Autobazar Arho

Koupila jsem 12 let starší ojetinku a nemůžu si jej vynachválit. Vzala jsem si s sebou kámoše mechanika, autům rozumí. Ale musím říct, že jsem opravdu narazila na dobrý vůz. Prodavač byl ochotný a milý. S tímto bazarem jsem spokojena a mohu jen doporučit.

Mitsubishi L200 - Auto Diskont

Potřebuju spolehlivý pracovní auto a myslím, že ho mám, i když lak karoserie nic moc, na zadních dveřích lehká promáčklina, ale stav odpovídá ceně.

dobrý - DAVO CAR

Byla jsem překvapena přijemným a ochotným personálem, ale vzhledem k tomu že se mnou cestovaly děti, byla čekací doba opravdu dlouhá.

Dobrý auto - Autobazar Arho

Ochota, milé jednání, smlouva hned a žádné protahování, auto v dobrém stavu a já jsme spokojený.

Férové jednání - Autobazar Arho

Před měsícem jsem si v autobazaru Arho vyhlédl ojetý vůzford mondeo rok výroby 2012, najeto 92tis. km, což mě mile překvapilo.Jednání prodejce bylo solidní, dokonce mne upozornil na drobné vady automobilu, které mě tolik netrápili. Autobazar Arho tedy mohu doporučit.

Jsem spokojený - Auto DUO

Sháněl jsem nějaký slušný auto.Nemohl jsem ho ale nikde sehnat za slušné peníze. Dal jsem na doporučení kamaráda zastavil zde.Pán pochopil o co přesně bych měl zájem.Snažilse mi maximálně vyhovět a vše mi ohledně auta vysvětlit. Po skušební jízdě jsem se rozhodl, že auto koupím.jízda,zkontrolování potřebných věcí a zachvilí již bylo auto moje.Mohu jen doporučit! 

... 172 173 174 175 176 177 178 ...