Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Celkem fajn - DAVO CAR

V Davocaru jsem si nechal vyčistit interiér auta, sice jsem na to musel dýl čekat, ale auto je jak nový. Za mě jednička

Prodej ojetého auta - AAA auto

Po otci jsme chtěli prodat auto, vzhledem k tomu, že ho měl skoro pořád v garáži, bylo ve skvělém stavu. V autobazar kousek od bydliště nám nabídli cenu, která se nám moc nelíbila. V AAA v Brně nám nabídli o 20000 víc.Byli jsme mile překvapeni a spokojeni.Můžeme jen doporučit.

slidilové - MAMA CAR

Přišel jsem omrnout Golfa pro kluka a prodejce za mnou slídil jako kdybych jim ho chtěl ukrást. Fakt nepříjemný. Tak jsem nic nekoupil.

Velice dobrá zkušenost - DAVO CAR

Jsem moc ráda, že jsem auto sehnala a ještě v tak krásném a moderním autobazaru. Budu jen chválit.

Oktavka - Autobazar Arho

S manželem jsme si pořídili škodu octavii rok výroby 2013, investice vcelku veliká, ale jsme nejen spokojeni,ale ochotný prodejce nám byl k dispozici hodně dlouho a trpělivě nám poradil. Bylo vidět že má přehled. Později při placení šlo vše ok, smlouva, pojistka atd. Mají naše plus.

Budějovická pobočka - AAA auto

Personál super, ale celkový vzhled bazaru tragédie.

velký bazar - DAVO CAR

Překvapilo mě, jak jste se pěkně rozrostli, byl jsem tu před pár lety a jen jsem zíral, jak velké a moderní to tady dnes máte.

Šmejdi - AAA auto

Nevím jak můžou dělat takové věci lidem. Oni vědí, že zrovna tohle auto není tak úplně vpořádku a klidně vám ho vnutí, jen aby se ho zbavil a ještě na tom vydělali. připadá vám to vpořádku? mě teda ne.

Vše bylo super! - DAVO CAR

Koupil jsem auto v Davo caru a vše bylo super.

doporučení - Auto DUO

Mám velmi dobrou zkušenost s autobazarem Duo. Mám od nich auto už rok bez chyby a prodávající byl taky vstřícný.

... 171 172 173 174 175 176 177 ...