Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Prodej - AAA auto

Podal jsem si inzerát na prodej auta. K mému úžasu mi asi za necelou hodinu volala nějaká paní, že má o to auto velký zájem. Cena je prý přijatelná a že se mi za chvíli ozve. Za další půlhodinu volala zpět s tím, že pracuje vlastně pro autobazar AAA a chtějí mé auto odkoupit, ale cena už byla menší o 20000. Tak jsem jí řekl sbohem a víc jsem se s ní nebavil.

ok - AAA auto

Parádní bazar

prodej za hotové - MAMA CAR

Ze všech bazarů nabídli nejblbější cenu. Nevím, jak tam funguje kšeft, ale tohle se fakt nepovedlo.

Dobrá zkušenost - AUTO ESA

kupoval jsem tady auto již dvakrát a vždy super

Ochotný personál - Autobazar Arho

Myslím, že jsem se stakovou ochotou ještě nesetkal. Chtěl jsem koupil ojetýho forda, ale prodávající mě upozornil na nějaké vady, které jsem nemohl jako kupující vidět a tak mi doporučil mazdu s modrou metalízou. Byla i o 5 tis.levnější.Oceňuji ochotu a milé chování.

příště snad - MAMA CAR

auta pěkný, ale čekat se nám tam nechtělo, tak třeba příště až bude víc času..

Zloději - AAA auto

Tak to tu ještě nebylo! odkoupili naši fábii za 25000 a prodali za 65. Je to normální???

Nikdy více!!! - Auto DUO

Šmejdi jspou to nioc víc!! Prodali mi mi prakticky vrak a o reklamaci se se mnou ani bavit nechtěli.Jsem to podal na ČOI a kašlu na ně na šmejdy!

Nevím co bych vytkl - AAA auto

Ani nevím co bych vytkl. Koupil jsem si škodovku a můžu říct, že nemám žádný problém. Naví byla i za dobrou cenu tak proč bych kecal že jo.

Ford Cmax - Auto DUO

Před půl rokem jsme si tady koupili ford cmax. Stálo nás to dost peněz a byli jsme spokojení, ale pak se objevili vady a opravy nás během dvou měsíců stály dalších 60000. A o těch najetých kilometrech máme taky pochybnosti.

... 170 171 172 173 174 175 176 ...