Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Škodovka - Auto Diskont

jsem moc spokojenej, protože mi pomohlivybrat roomstra jakýho jsem ani nečekal, vnitřek pěkně zachovalej a z venku taky hezký. Po prvním majiteli, jezdím sním skoro čtyry měsíce a je pořád v poho.

Skvělý autobazar - AAA auto

Moje zkušenosti jsou jen dobré, navíc jsou na trhu několik let a to myslím mluví za vše. Koupil jsem už tři auta nad 200 tisíc a jsem spokojený. Co víc by jste chtěli slyšet?

Super cena - AAA auto

Dlouho jsem hledal pro svou ženu menší auto, pražská pobočka mi nabídla černý vw golf v top stavu a super cenu.Manželka je nadšená a já spokojen za investované peníze.

Předražené - Auto Diskont

Porovnávali jsem s manželem stejné typy aut a tady jsou hodně drazí. Nechápu, jak můžou fungovat, že od nich někdo něco koupí.

Perfektní - DAVO CAR

Personál funguje na jedničku. S vozem jsem spokojen.

Vstřícnost a ochota - AAA auto

Prodávající byl milý a ochotný. Pomohl nám vybrat auto, jaké potřebujeme a za nízkou cenu. Můžu doporučit.

Solidní a fér jednání - AUTO ESA

Musím teda říct, že jsme se nikdy nesetkal s tak solidním jednánímjako tady v ESA. Nejdřív jsem si koupil KIU, ale po 2 týdnech odešla spojka a to se mi sakra nelíbilo! Tak jsem tam zavolal a domluvil jsem se, že pokud si vezmu jiný vůz tak mi ho vymění a tím pádem se veškeré papírování přesouvá. Naštěstí vše proběhlo vpořádku a já si odvezl toyotu a doufám, že tentokrát bez závad.

Praktická zkušenost dobrá - AAA auto

Známej mě odrazoval. Áčka jsou prý šmejdi. Ale nedalo mi to a šel jsem se tam podívat. Je pravda, že jsou neodbytní, ale nakonec jsem si fakt vybral a koupil. Mám ho dodnes.

Nedoporučuji - Auto DUO

Tento autobazar nedoporučuji! Jejich až arogantní chování mi skoro vyrazilo dech. Na dotazy ke stavům auta a k nějakým informacím o nich mi bylo suše a stroze řečeno, že je to prostě jen ojetina tak co bych prý chtěl.

Dobrý nákup - Auto Diskont

spokojenost nejen s autem,ale i s personálem a způsobem prodeje.jen se můžou snažit nabídnout víc aut, když není člověk rozhodnutý jaký auto přesně chce.

... 166 167 168 169 170 171 172 ...