Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Zbytečná cesta - AAA auto

Bydlím na malém městě a auto potřebuji. Vyhlídla jsem si na netu a zavolala do áčka jestli ho tam mají. Prý jo a tak jsem tam zajela. No auto to bylo úplně jiné než jsem chtěla, nabízeli mi jiné, ale to tak nebylo to pravé ořechové tak zbytečná cesta že jo.

Moje audi - AAA auto

Kvalita, ochota, spokojenost, cena, rychlost a spolehlivost. To vše jsem našel v AAA auto v Praze a koupil audinu.

Kvalita vozu - DAVO CAR

Kladně hodnotím prověřený vůz cebií, s nabídkou záruky. Vše proběhlo bez problému.

vykup - AUTO ESA

Nemůžu si na nic stěžovat. Na výkupu jsem nechal moji starou Octavii a za chvíli po kontrole auta jsem měl peníze v hotovosti. A musím také pochválit personál na výkupu, jsou to rozumní a vstřícní lidé.

oktávka - Auto DUO

Dlouho jsme vybíral auto, chtěl jsem oktávku. Našel jsem ji až tady a jsem fakt rád. Ten chlápek mi ji pochválil a říkal taky že ji tam mají teprve dva dny takže jsem první kdo má zájem.

jsem nadšený - DAVO CAR

Nemám co bych vytkl. Za mě super bazar.

Dobrý kup - Autobazar Arho

Jelikož nejsem z bazarů moc nadšen, nebyl jsem ani tentokrát. Potřeboval jsem jen něco do lesa, ale zas abych dal hromadu peněz za auto, které bych dal za rok do šrotu to se mi zas nechtělo. Koupil jsem si fabii kombíka a myslím, že to s ní už nějak doklepu. Zatím mě v lese teda nenechala.

Nic moc - Auto DUO

No viděl jsem i horší bazar, ale tak co bych čekal že jo. Když přidají více aut který budou stát za to tak si polepší.

3 - DAVO CAR

Na mě malý výběr vozů pro normální lidi, ale docela hezké prostředí

Spokojenost - AAA auto

S přítelem jsme kupovali první auto a kdo by nevěřil Leošovi Marešovi, takže jsme vybrali áčka a chybu jsme neuděli!

... 593 594 595 596 597 598 599 ...