Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Prachy za převoz - AAA auto

Ještě doteď jsem nasranej. Vybral jsem si octávku z Brna, museli ji dovézt sem do Budějovic.A chtěli po mě 2000 za převoz. No kde to jsme jako?

Škoda - DAVO CAR

Auto jsem našel na internetu a hned si telefonicky zareservoval zkušební jízdu. Druhý den jsem se z Olomouce pro něj vydal a po ceste mi již bylo zavoláno, že je vůz prodaný. byl jsem opravdu zklamaný

Neochota - Auto Diskont

Pan "PRODEJCE" si asi neuvědomil, že bez našich peněz by tam mohl sedět do soudného dne. Ale choval se, jako by mu patřial celá severní polokoule. Až po rovník! Moje prachy teda nikdy neuvidí!!! On ne!

Esa - AUTO ESA

Chtěla jsem nějaký malý autíčko na cestu do práce i jako takovou nákupní tašku, nechala jsem si poradit a mám malýho fiátka pandu. Nikdy jsem neměla takový auto, ale jsem zatím spokojená.

Dobrý - AUTO ESA

Když to porovnám s áčkama, tak mnohem lepší. Jak kvalita aut, tak přístup lidí. Doporučuju.

Kecy - AAA auto

No tak nevím co to tady čtu. Výborný, skvělý, rychlý tak to ani náhodou! Jen samý výmluvy a odhady, kecy. Nikdy víc!

Parádička - DAVO CAR

Pohodovej personál, přístup, auto bezva. spokojenost

klasika - MAMA CAR

klasický bazar

Pěkný bazar - DAVO CAR

Musím říct, že jsem byl nadmíru spokojený. Prodejce musím moc pochválit. Děkuji

Octávka - AAA auto

Nic negativního nevidím. Auto jezdí a já jsem spokojený.

... 596 597 598 599 600 601 602 ...