Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

ušlo to - DAVO CAR

Auto jsem tu koupil, je to tu hezký, jsou tu příjemný lidi, ale čekal jsem dlouho. Jinak díky

už nikdy - AAA auto

Kdyby byla v hodnocení 0, tak jí dám. Tohle se nedá ani popsat, to se musí zažít a já to žažil doufám napoledy. Chování a nátlak doslova jak u psychopatů. Když jsme chtěli odejít, začali vyhrožovat. Nedoporučuju!

Paráda - DAVO CAR

Druhé vozidlo od nich a musím zaklepat, že je vše v pohodě. Jen se teda dost načekáte

Spokojen - AUTO ESA

Koupili jsme si aouo v esách a musím říct, že jsem byl mile překvapen nejen výběrem,a ale i ochotným personálem a tak jsem si koupil ojetinu za dobrou cenu a jsem spokojen.

Krása - DAVO CAR

Nádherné prostředí okolo bazaru,krásně upravený areál,čistota, jsem moc mile překvapená.

Jsme spokojeni - AAA auto

Koupili jsme si rodinný vůz. Máme 3 děti a prodejce nám dobře poradil. Dokonce vyvětlil i rozdíl mezi benzínovým a naftovým motorem a jakou to má pro nás výhodu. Takže byl milej. Auto zatím funguje.

Podvodníci - Auto Diskont

Měli mě upozornit na závady, které se při předváděcí jízdě neprojevily, pak už nechtěli slyšet o jakékoli domluvě. Stálo mě to o 15.000,-Kč víc za opravu.

Málo aut, moc starý - Auto Diskont

Výběr aut nic moc, skoro žádné novější. Jen uplný vraky. Měli by si to doplnit… hruza

Odkup auta - AAA auto

Já mám velmi špatnou zkušenost s odkupem auta.Pozor na ně,jsou to zmetci a snad ještě horší a mají svůj psychologický postup slušně natrenovaný. Nejdřív slibovali velmi dobrou cenu 195 tisíc, byla jsem nadšená, úsměv mi ale ztuhl, když mi druhý den řekli, že víc jak 160000 nedostanu. Když jsem se zeptala proč tak mě prostě jen odbyli, že to neodpovídá popisu a kvalitě vozu.

Auto - AAA auto

Manažer byl milý a ochotný. Nevím co bych vytkla. Auto mám, jezdí, žádná oprava.

... 597 598 599 600 601 602 603 ...