Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Dobrá cena - Autobazar Arho

Jsem, spokojený s cenou i kvalitou vozu. Žádná hitparáda to není, ale mě to bohatě stačí.

BMW - Autobazar Arho

Trochu starší, ale v dobrém stavu autíčko jaké jsem si vždycky přál. Interiér výborný a až na malý škrábanec na zadních dveřích je skvělý.

široký výběr - DAVO CAR

široký výběr

Pohoda - DAVO CAR

Pohodový prodej starého i nákup nového auta. Za mě paráda.

Nedoporučuji - AAA auto

Nedoporučuji, jsou to zmetci! Při prodeji auta mi prodejce několikrát potvrdil,že auto je po prvním majiteli, stejně jak to bylo napsáno na stránkách AAA Auto. Podle technického průkazu mělo ale už dva majitele. Navíc vůz dodán s nesprávnými rozměry kol, ktere na voze dle technického průkazu být nemají. Buˇvůbec nevědí o čem je řeč, nebo jsou to normální zmetci!

Skvělá obsluha - AAA auto

Skvělá informovanost a obsluha prodávajících, uvařili mi i kafe, abych nečekala tak dlouho.

Volvo - AUTO ESA

Při koupi auta jsem byl se službami zaměstnanců autobazaru spokojený. Koupil jsem volvo. Na doporučení. Papírování taky nebylo tak strašné jak se všude uvádí.

Octavia dobrá koupě - AAA auto

Měl jsem zájem o škodovku. Mile mě překvapil výběr v pražském AAA autobazaru, vstřícné jednání a žádné výmluvy. Za mě dobrý.

Proč otravují - AAA auto

Jako já jsem dala na Bazoš inzerát, že prodám svoji toyotu, cena dohodou. Neuplynuly ani 2 hodiny a volala mi nějaká ženská, že má zájem. Říkám dobrý. Ona že se mi pak ozve, ozval se chlap, že je z AAA a chtějí to koupit a nabídl mi hned cenu a o dost nižší než jsem si představoval, takže jsem to zavěsil.

Opel astra - AUTO ESA

Moji rodiče potřebovali nutně nový vůz. Zašli jsme do pražského bazaru auto esa a narazili jsme na opel astra. To že byl obsah jen 1,1 jim ani nevadilo, protože najetych km měl jen 68000 a do města jim to bohatě stačilo, takže se nakonec koupil a jezdí dodnes.

... 594 595 596 597 598 599 600 ...