Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Jsem spokojená - Auto Diskont

byla jsem spokojená s celím vyřízením. Doporučili mi hyundajku místo daewu, protože bylo mladčí a hezčí a taky o pět tisíc levnější. Jako mladíá holka která tomu moc nerozumí jsem byla překvapená, žesemi jeden pán z prodejny vjenoval asi dvě hodiny. Nemusela jsemani řešit víc peněz protože mám od nich i úvěr. takže za mě prostě bezva.-

Výkup vozu - DAVO CAR

Navštívila jsem Vaše autocentrum, kde jsem chtěla prodat svůj starý vůz a vyměnit ho za vůz od Vás, ale zklamalo mě dlouhé čekání.

Dobrý - Auto DUO

Jsme spokojeni s výběrem našeho auta. V bazaru byli příjemní.Naše hodnoení je tak na středu.

Áčka nebrat - AAA auto

Moc peněz jsem za auto dát nechtěla a to asi ten chlápek v bazaru nepochopil. Když jsem mu řekla, že nechci prostě nic velkýho a drahýho, tak mi ukázal na konec parkoviště starou šunku a odkráčel pryč. Chování teda profesionála si představuji jinak.

Příjemné překvapení - DAVO CAR

Tento bazar má pro mě jedno velké plus, a to že se ke mě prodejce nechoval arogantně jako v jiných bazarech a vše mi vysvětlil tak, abych to jako žena pochopila. Auto jsem koupila a vše měla v ten den hotovo. Moc díky!

Nic moc - Auto Diskont

Hodněřečí, malý výběr. Prý všechno maj, paknakonec nebylo vybírat z čeho. Děs

Jde to - DAVO CAR

Autobazar je to velký a výběr aut taktéž. Vybral jsem si auto přes internet a hned zavolal. Auto mi zarezervovali, ale vůz na živo nebyl úplně to co bych si představoval. Třeba příště..

Čekání - DAVO CAR

S koupí vozu jsem spokojená, až na to zdlouhavé vyřízení.

Nedoporučuji - Auto DUO

Nákup ojetého auta u tohoto prodejce vám nedoporučuji,bohužel neplní své závazky vyplývající ze smlouvy co se týká záruky už vůbec ne!

za mě jo! - AAA auto

Vezl jsem tam auto na výkup a borec mi dával málo, vzal si na mě číslo. Večer mi volal, plácli jsme si na parkovišti u Makra a minulej tejden vidim svýho Opla v Esách?? Tomu řikám koloběh života. :D

... 595 596 597 598 599 600 601