Seznam autobazarů

Autobazary recenze

Stovky prověřených autobazarů

Na našem portálu autobazaryrecenze.cz naleznete mnoho ověřených autobazarů, kteří se ke svým zákazníkům chovají vstřícně a slušně, ale také velké množství šejdířů, kteří prodávají ojetiny třeba se stočenými kilometry. Náš portál má za cíl varovat před nepoctivými - prověřte si autobazar u nás!

Autobazary recenze - Utrácejte peníze u solidních prodejců

V automobilovém průmyslu se točí velké peníze a kde se točí velké peníze, tam je i mnoho podvodníků a šejdířů. Utrácejte peníze pouze u prověřených prodejců, které naši uživatelé ohodnotili kladnou recenzí.

Jakou zkušenost máte s autobazary Vy?

Automobil si v průměru člověk kupuje několikrát za život a tak je jasné, že občas nakoukneme i do autobazaru a nějaké auto se nám tam zalíbí. Stalo se to i Vám? Napište nám v jakém autobazaru, jaký byl průběh a zda se jednalo o poctivého prodejce či nikoli. V obou případech zanechte recenzi na našem internetovém serveru autobazaryrecenze.cz

Zelená oktávka - Auto Diskont

Mohu doporučit, pán co se mnou auto projížděl mi ještě radil, na co se mám zaměřit a podívat. Cena auta odpovídala jeho stáří. Doklady a smlouvu měli připravené během chvilky.

Bezva - AUTO ESA

Super bazar!

dlouhé čekání - DAVO CAR

Velmi se mi u Vás líbil přístup zaměstnanců, s vozem jsem i nadále spokojen, jen to čekání bylo odrazující.

Poradili - Autobazar Arho

Chtěl jsem hlavně vůz, který mě bude sloužit dlouho. Poradili mi dacii a i když to nebyla láska na první pohled nakonec jsem si joi stejně koupul. Byla totiž za výbornou cenu oproti ostatním ve své třídě. Děcka to uveze a já jsme fakt spokojený.

2 - MAMA CAR

čekal jsem víc od takového bazaru

Spokojenost - Autobazar Arho

Mám už dobré zkušenosti s autobazarem Arho z dřívějška. Nyní mám další auto od nich a zatím pohoda.

Superb - Autobazar Arho

Hledal jsem dlouho superba pro manželku.Až v Arho jsem našel takovýho co si představuji. Cena taky dobrá, a manželka bude mít určitě radost, ještě ho neviděla.Snad bude dlouho sloužit tak jak má.

ok - MAMA CAR

Bylo to v pohodě, až na to že mi vyplnili komplet u všech smluv JYrásková s tvrdým Y a když jsem na to upozornila, ženská mě vyřvala, že jí na to mám upozornit hned na začátku. Takže v poho až na tohle

profíci - MAMA CAR

super profesionální přístup a ochota prodejců

Výměna - Auto Diskont

Nečekal jsem, že mi nabídnou tak moc za toho mýho Peugeota, tak jsem si mohl odvést oktávku v kombíku. Papírování bylo rychle, žádné výhrady.

... 598 599 600 601 602 603 604 ...